Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

„Porozmawiajmy o tym o czym mówi się szeptem” - warsztaty i wystawa

Aktualności » „Porozmawiajmy o tym o czym mówi się szeptem” - warsztaty i wystawa

2020-09-21 14:07

„Porozmawiajmy o tym o czym mówi się szeptem” to projekt, który łączy w sobie wystawę prac malarskich młodej, utalentowanej artystki Anny Harasim z warsztatami dla młodzieży, dorosłych i seniorów.

Pierwszy warsztat będzie jednocześnie otwarciem wystawy i spotkaniem z autorką oraz powodem do wywiadu z artystką podczas, którego autorka prac opowie o osobie, o swojej historii i o swoich pracach. W trakcie trwania wystawy zostaną przeprowadzone 3 warsztaty teoretyczno-praktyczne.

O wystawie:

Na wystawie zostanie zaprezentowanych 19 nowych obrazów olejnych, które są rocznym owocem pracy autorki. Za pomocą obrazu autorka chce zachęcić do rozmowy, do rozmowy o sprawach trudnych. Każda z 19 prac porusza tematy bliskie jej osobie i sercu, ale również ważne dla nas wszystkich. Tematy, o których często wolimy nie rozmawiać, a nawet nie umiemy o nich rozmawiać. Sama autorka przyznaje, że musiała dojrzeć i nauczyć się mówić co czuje, myśli i przelewa na płótno.

O autorce:

„Malarstwo dla mnie jest tym, czym dla większości ludzi mówienie. To forma, w której wyrażam się, mówię co czuję i myślę. Mój świat to świat obrazów, a nie słów. Chcesz mnie poznać, to zamknij swój umysł i pozwól sobie na przeżywanie tego, co ujrzysz na moich obrazach, a może uda Ci się zobaczyć świat moimi oczami. Liczą się tylko uczucia, emocje i obrazy przez nie kreowane. Moje obrazy to mój wewnętrzny krzyk, chęć wypowiedzenia na głos tego co mam w sobie”.

Anna Harasim
szczegóły i zapisy na stronie: innowacja.org

Organizator wydarzenia:
Atelier – Anna Harasim
Współorganizatorzy: Mazurski Artystyczny Kolektyw, Restauracja Między Wierszami.
Wsparcie: Fundacja Innowacja

Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Miasta Ełk w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego “Ełk, tu działam” 2020 – Stowarzyszenie Adelfi | #AdelfiPomaga

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry