• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

7. edycja Konkursu [eS] - zgłoś swoje przedsiębiorstwo społeczne, wygraj nawet 15 tys. złotych!

Aktualności » 7. edycja Konkursu [eS] - zgłoś swoje przedsiębiorstwo społeczne, wygraj nawet 15 tys. złotych!

2017-06-29 09:58

Zapraszamy do zgłaszania aplikacji w siódmej edycji Konkursu [eS] Przedsiębiorstwo Społeczne roku im. Jacka Kuronia. Do wygrania atrakcyjne nagrody finansowe oraz mentoring. Organizator konkursu - Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych - czeka na zgłoszenia zainteresowanych przedsiębiorstw społecznych do 16 lipca.


W konkursie nagradzane są przedsiębiorstwa społeczne dbające o wysoką jakość produktów i usług, jednocześnie z sukcesem łączące działalność ekonomiczną z realizacją ważnych celów społecznych.


O co będą walczyć przedsiębiorstwa, które zgłoszą swoją aplikację?
Nagroda Główna - 15 000 złotych
Nagrodę Główną Fundacji Crédit Coopératif i tytuł "Przedsiębiorstwa Społecznego Roku" zdobywa jedno przedsiębiorstwo społeczne najlepiej radzące sobie na rynku, oferujące produktów lub usług wysokiej jakości i mające przy tym istotny wpływ na rozwiązanie ważnego problemu społecznego.
Pomysł na Rozwój - 10 000 złotych
Nagroda ufundowana przez Fundację BGK. Rada Konkursu nagrodzi nią przedsiębiorstwo wyróżniające się innowacyjnością w działaniu.
Odkrycie Roku - 5 000 złotych
Nagroda 25-lecia TISE dla organizacji działającej co najmniej od dwóch lat ale nie dłużej niż 3 lata, zgłaszającej się do konkursu po raz pierwszy i rokującej - zdaniem Rady - największe nadzieje na przyszłość.
Nagroda Publiczności - 5 000 złotych
Przyznawana na podstawie internetowego głosowania publiczności, przeprowadzonego na stronie Konkursu: www.konkurs-es.pl.
Nagroda ANG - 3 000 złotych
Nagroda ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych. Rada Konkursu nagrodzi przedsiębiorstwo, które najefektywniej promuje swoją ofertę i prowadzi przejrzyste działania komunikacyjne.
3 wyróżnienia TISE po 1500 złotych dla najwyżej punktowanych finalistów Konkursu, którzy nie otrzymali innych nagród.
Mentoring PwC
Nagrodą niefinansowa w formie mentoringu biznesowego dla liderów przedsiębiorstw społecznych.


Co zrobić, aby już dziś zgłosić swoje przedsiębiorstwo społeczne? To proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia dostępny online na stronie http://www.konkurs-es.pl/. Termin zgłaszania aplikacji mija 16 lipca.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry