Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • targi ekonomimi.jpg

  Targi Ekonomii Społecznej w Piszu

  2018-10-02 09:14

  Targi to będzie to doskonała okazja do dialogu, opowiedzenia o swoich oczekiwaniach, zaplanowaniu działań, które mogą wspomóc lokalny biznes. Będzie to również świetna platforma networkingowa. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i posłuchać czym jest Przedsiębiorczość Społeczna, o jej mocnych i słabych stronach oraz dlaczego staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju.

 • SVC_1.png

  Ponad 11 mln zł na rozwój Podmiotów Ekonomii Społecznej!

  2018-09-27 08:28

  Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych S.A. uruchomi wkrótce pierwszy w Polsce fundusz Social Venture Capital (SVC) dla podmiotów ekonomii społecznej. To nowa szansa na rozwój podmiotów ekonomii społecznej w Polsce. Projekt jest realizowany w ramach Działania 4.1 Innowacje społeczne Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Środki – w łącznej kwocie ponad 11,3 mln zł – umożliwią w najbliższych latach podmiotom ekonomii społecznej rozwój, stabilność finansową oraz ekspansję na nowe rynki. Przekazywanie transz na zwiększenie kapitału rozpocznie się jeszcze w tym roku.

 • 13040790_0001.jpg

  Przedsiębiorco! Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne oraz wspólny lunch!

  2018-09-26 14:51

  Już 2 października w Suwałkach w Parku Naukowo – Technologicznym Polska -Wschód eksperci NCBR zdradzą, w jaki sposób możesz dostać dofinansowanie na realizację innowacyjnych pomysłów wspierających Twoją firmę! NCBR dla firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców - również społecznych. 

 • Bez nazwy-3[1].jpg

  Zmiana terminu seminarium w Piszu

  2018-09-18 12:13

  Seminarium "Co poza dotacją" w Piszu, zostało przesunięte na październik. Więcej informacji już wkrótce.

 • strona[2].jpg

  Wrześniowe Warsztaty z Ekonomią Społeczną

  2018-09-11 16:21

  Jeżeli potrzebujecie złapać oddech od miejskiego zgiełku i wyciszyć się w towarzystwie natury, proponujemy wybrać azymut w kierunku Republiki Ściborskiej. Właśnie tam w towarzystwie natury i totalnego odludzia czekać na państwa będą przewodnicy i instruktorzy z Harcerskiego Ruchu Ochrony Środowiska w ramach kolejnego warsztatu z Ekonomią Społeczną.  Jak sami prowadzący przyznają „Tu samochody mogą dojechać dopiero od niedawna, nie ma zasięgu telefonu, a wokół tylko las, pasące się krowy i dzikie zwierzęta...”.

 • NGO(2)[1].png

  Co i jak z Crowdfundingiem ?

  2018-09-08 14:59

  Promujemy i popieramy nowoczesne metody pozyskiwania środków na działania społeczne. Na świeczniku obecnie popularny trend na Świecie "Crowdfunding". Z tego powodu serdecznie zapraszamy na zbliżające się warsztaty.

 • CO POZA.png

  Co poza dotacją? Seminarium dotyczące pozyskiwania pieniędzy od darczyńców

  2018-09-05 12:48

  Serdecznie zapraszamy na seminarium dotyczące różnych pozadotacyjnych form pozyskiwania środków na działalność społeczną. Będziemy mówić o polskich doświadczeniach z finansowaniem projektów przez społeczność czyli crowdfundingu. Przedstawimy także podstawowe informacje na temat zbiórek publicznych. Przyjrzymy się jak Amerykanie organizują swoje akcje charytatywne oraz eventy i poszukamy inspiracji dla naszych organizacji. 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry