Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • images[22].jpg

  Ekonomia z pasją – warsztaty z ES w Węgorzewie

  2014-10-13 14:28

  Ekonomia społeczna pozwala na łączenie pasji, tradycji i sztuki z pracą zarobkową aktywizującą osoby, którym trudno znaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Jeśli chcą Państwo przekonać się i zobaczyć z bliska jak takie połączenie funkcjonuje, porozmawiać o narzędziach oferowanych przez ES, a przy tym wziąć udział w fantastycznych warsztatach i skosztować regionalnych smakołyków, to zapraszamy na spotkanie z ekonomią społeczną do Węgorzewa 24 października o godzinie 15.45.

 • indeks[12].jpg

  Jesteś przeciw wkładom własnym w projektach EFS? Podpisz petycję

  2014-10-06 11:44

  Czy wiesz, że EFS 2014-2020 przewiduje co najmniej 5% wkłady własne do projektów? Nie pozwólmy na to, aby projekty otrzymali tylko ci, których na to stać. Wspólnie podejmijmy inicjatywę i wyraźmy swoje stanowisko wypełniając petycję.

 • images[20].jpg

  Ekonomia społeczna - motor rozwoju wsi. OWIES zaprasza na szkolenie

  2014-09-29 15:17

  Mała miejscowość nie musi wcale oznaczać małych możliwości. Dzięki narzędziom ekonomii społecznej życie na wsi może nabrać rozpędu, a lokalne społeczności mogą realizować swoje pasje i jednocześnie zarabiać. Na szkoleniu, które odbędzie się w Gołdapi w dniach 18-19 października postaramy się przekonać Państwa do szans i nowych horyzontów, które otwiera przed mieszkańcami wsi ekonomia społeczna.

 • indeks[11].jpg

  Przedsiębiorczość społeczna bez tajemnic - OWIES zaprasza na szkolenie

  2014-09-29 14:22

  Serdecznie zapraszamy na szkolenie "Przedsiębiorczość społeczna bez tajemnic. ABC przedsiębiorczości społecznej", które odbędzie się w dniach 16-17 października w Węgorzewie. Dzięki organizowanemu przez Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej szkoleniu, dowiedzą się Państwo gdzie można szukać alternatywnych dróg do znalezienia swojego miejsca na rynku pracy.

 • indeks[10].jpg

  Partnerstwa lokalne na najwyższym poziomie - zapraszamy na wizytę studyjną.

  2014-09-23 10:04

  Partnerstwa lokalne napędzają lokalny rozwój, sprawiają, że rzeczy, których nie bylibyśmy w stanie zrobić samodzielnie, stają się możliwe do zrealizowania. Współpraca między samorządem, organizacjami pozarządowymi, lokalnymi liderami, instytucjami i biznesem otwiera nowe drzwi, nowe perspektywy. Dlatego warto zobaczyć jak budują lokalne partnerstwa inne województwa, jak wyglądają dobre praktyki w tym zakresie, jakie przynoszą efekty. W związku z tym Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej zaprasza Państwa na wizytę studyjną do gminy Byczyna w województwie opolskim w dniach 9-11 października.

 • images[16].jpg

  Obudź swoją aktywność! OWIES zaprasza na szkolenie

  2014-09-13 19:20

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty przedsiębiorczości dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo do Gołdapi w dniach 25-26 września. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo skąd czerpać motywację do aktywności, jak planować swój czas, jak w pełni korzystać ze swojego potencjału, rozwijać się i szukać swojego miejsca na rynku pracy.

 • images[15].jpg

  Logika projektowa w PES - OWIES zaprasza na szkolenie

  2014-09-09 13:40

  Zapraszamy na szkolenie z logiki projektowej organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz inne podmioty ekonomii społecznej, a także instytucje wspierające rozwój ES. Szkolenie odbędzie się w dniach 27-28 września w Piszu.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry