Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • Konkurs.png

  Samorząd, przedsiębiorstwo i szkoła przyjazne ekonomii społecznej

  2018-03-29 14:29

  Rozpoczął się nabór wniosków rekomendacji w konkursie pt. „Samorząd Przyjazny Ekonomii Społecznej, Przedsiębiorstwo Przyjazne Ekonomii Społecznej, Szkoła Przyjazna Ekonomii Społecznej w woj. warmińsko-mazurskim” w ramach projektu pozakonkursowego „Ekonomia społeczna na Warmii i Mazurach”. 

 • zdjecie.jpg

  Pierwsze posiedzenie Zespołu ds. Ekonomii Społecznej w Giżycku

  2018-03-28 14:16

  20 marca br. odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu do spraw Ekonomii Społecznej, powołanego uchwałą Rady Powiatu w Giżycku. Tworzą go przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego – instytucji gminnych, miejskich oraz powiatowych, a także podmiotów ekonomii społecznej, organizacji pozarządowych oraz biznesu. Zespół powstał z inicjatywy animatorów specjalistycznych Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Giżycku, działającego w ramach ełckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi.

 • STATIONERY.jpg

  UWAGA! AKTUALIZACJA DOKUMENTACJI DOTYCZĄCEJ PRZYZNAWANIA DOTACJI- publikujemy zmiany

  2018-03-27 11:30

  Informujemy, że wprowadzono zmiany do dokumentów regulujących udział w Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej.

 • Wyniki.jpg

  Konkurs o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego - runda 1/2017 zakończony!

  2018-03-27 11:30

  Zakończyło się posiedzenie Komisji oceniającej wniosek o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego. Komisja oceniała 1 wniosek złożony w ramach rundy nr 1/2017. 

 • superheroes.jpg

  Przedłużone wsparcie pomostowe- przyznaliśmy środki kolejnemu podmiotowi!

  2018-03-27 11:30

  Rozstrzygnęliśmy kolejną rundę konkursu o przyznanie środków finansowych na kolejne 6 miesięcy działania przedsiębiorstwa społecznego.

 • warsztaty ceramiczne.wspirajmy organizacje.JPG

  Co ma wspólnego dynia z ekonomią społeczną?

  2018-03-27 10:00

  Spotkania z ekonomią społeczną są jednym z nieodzownych działań podejmowanych przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, mających na celu promocję szeroko pojętej ekonomii społecznej. Spośród innych działań wyróżnia je natomiast możliwość zetknięcia się z ekonomią społeczną w praktyce, czyli uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez wybrany podmiot ekonomii społecznej. Od początku działalności ełckiego OWES przyciągają one mieszkańców subregionu ełckiego - od tych najmłodszych do najstarszych. Co decyduje o ich popularności? Mogli się o tym przekonać uczestnicy ostatnich takich spotkań, które odbyły się tej jesieni w Piszu, Węgorzewie i Gołdapi.

 • s3_322_bezplatna_promocja_przedsiebiorstw_spolecznych.png

  Unikalne produkty Warmii i Mazur. Targes.pl

  2018-03-27 10:00

  Celem portalu jest to, aby przedsiębiorstwa społeczne z regionu Warmii i Mazur zaistniały w sieci, budowały swoją markę i wizerunek. Każdy przedsiębiorca społeczny może liczyć na bezpłatny i bezpośredni kontakt z przedstawicielem targes.pl, który wesprze osoby zakładające swój profil w katalogu przedsiębiorców, doradzi jak odpowiednio dobrać zdjęcia produktów i usług, czy też pomoże w stworzeniu atrakcyjnej oferty.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry