Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • targi.jpg

  Targi Ekonomii Społecznej w Ełku

  2014-04-15 14:11

  Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz inne podmioty ES do zgłaszania udziału w Targach Ekonomii Społecznej, które odbędą się 11 maja w ełckim Parku Solidarności.

 • konkurs.jpg

  Najlepsze z najlepszych

  2014-04-14 14:18

  Prowadzisz biznes społeczny? Weź udział w Konkursie na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku. Do 19 maja można zgłaszać najlepsze firmy, które łączą działalność gospodarczą z realizacją celów i misji społecznych. Na nagrody w konkursie przeznaczono łącznie 65 tysięcy złotych.

 • wizerunek[2].jpg

  Budowanie wizerunku organizacji - szkolenie dla NGO

  2014-04-14 12:22

  Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej prowadzony przez  Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.  „Jak nas widzą tak nas piszą, czyli jak zbudować pozytywny wizerunek organizacji?”, które odbędzie się w dniach 26 - 27   kwietnia br. w Zajeździe Pod Piękną Górą w Gołdapi. 

 • eko.jpg

  Małe granty dla ekologii

  2014-04-07 19:23

  Dziś ruszył nabór projektów w konkursie małych grantów przeznaczonych na wspieranie rozwoju edukacji ekologicznej w gminie i mieście Ełk oraz w Prostkach, Kalinowie, Wieliczkach, Świętajnie, Olecku i w Kowalach Oleckich. Termin składania wniosków upłynie 30 kwietnia.

 • logotyp_odkryj.png

  Wolontariat w sieci

  2014-04-03 14:49

  Do 30 kwietnia można składać wnioski w konkursie grantowym „Odkryj e-wolontariat”. Konkurs ogłoszony został 1 kwietnia przez Fundację Dobra Sieć oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Na realizację projektu łączącego internet i wolontariat można otrzymać do 5 tys. zł.

 • biznes.jpg

  Czy zostaną społecznymi przedsiębiorcami?

  2014-04-02 13:56

  Projekt dotacyjny „Zostań przedsiębiorcą społecznym”, realizowany przez stowarzyszenie ESWIP, oferuje m.in. dużą pomoc merytoryczną i wsparcie finansowe dla osób z województwa warmińsko-mazurskiego chcących założyć spółdzielnię socjalną. Do udziału w projekcie zgłosiły się także grupy inicjatywne z subregionu ełckiego. Trzy z nich oraz dwie już istniejące spółdzielnie, chcące zatrudnić nowego pracownika, zostały zakwalifikowane do dalszego etapu projektu i mają szansę na otworzenie swojego społecznego biznesu.

 • logo_Owies_L_color.png

  ABC przedsiębiorczości społecznej - szkolenie w Olecku

  2014-03-28 09:06

  Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. "Przedsiębiorstwo społeczne bez tajemnic. ABC przedsiębiorczości społecznej" , które odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia br. w Olecku. 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry