Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • projekt.jpg

  Konkurs Inicjatyw Organizacji Pozarządowych

  2014-03-10 09:11

  Jeśli masz pomysł na projekt, który poprzez szkolenia, kampanię lub inne działania przyczyni się do wyrównywania szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy, zgłoś się do ogłoszonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej konkursu.

 • ksiegowosc.jpg

  ABC księgowości i rachunkowości w NGO po raz kolejny – zapraszamy na szkolenie

  2014-03-06 15:38

  Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „ABC księgowości i rachunkowości w III sektorze”, które odbędzie się w dniach 22-23 marca br. w Hotelu Mazury w Giżycku. 

 • indeks.jpg

  Klauzule społeczne – zapraszamy na seminarium w Ełku

  2014-03-04 10:34

  W związku z realizacją ogólnopolskiego programu szkoleń, kierowanego do osób związanych z zamówieniami publicznymi, w Ełku 10 marca br. odbędzie się seminarium dotyczące klauzul społecznych.

 • resize_image.jpg.jpg

  Nabór wniosków do II edycji konkursu rozpoczęty

  2014-03-03 15:34

  1 marca ruszyła II edycja konkursu na projekty tematyczne w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”.  Konkurs finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (czyli tzw. Funduszy EOG). Wnioski o dotację można składać do 15 kwietnia. Tym razem na realizację zwycięskich projektów przeznaczono 9 mln euro.

 • Seminarium tematyczne z ekspertami przełożone na 16 marca

  2014-02-28 15:10

  Niestety z powodów losowych związanych ze stanem zdrowotnym jednego z ekspertów, seminarium tematyczne dotyczące lokalnej przedsiębiorczości i oferty turystycznej małych miejscowości nie odbędzie się we wcześniej planowanym terminie. Wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju wsi i lokalnych społeczności zapraszamy na spotkanie z ekspertami 16 marca.

 • logo_Adelfi_color.png

  Stowarzyszenie Adelfi zatrudni pracownika

  2014-02-26 14:00

  Stowarzyszenie Adelfi zatrudni osobę na stanowisko specjalisty ds. rozliczeń do realizacji projektu „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • promocja.jpg

  Czas na promocję

  2014-02-21 15:08

  Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i firmy społeczne z subregionu ełckiego do promowania swoich działań, usług i wydarzeń na specjalnie dedykowanej Wam stronie, na której chcielibyśmy zebrać ofertę wszystkich aktywnych podmiotów ekonomii społecznej.

   

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry