Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • owies-zaprasza-na-spotkanie-informacyjne-w-gizycku.png

  OWIES zaprasza na spotkanie informacyjne w Giżycku

  2013-11-18 13:32

  Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza wszystkich aktywnych uczestników życia publicznego i społecznego Powiatu Giżyckiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 4 grudnia 2013 roku o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej Hotelu Masovia przy ul. Dąbrowskiego 8 w Giżycku.

 • owies-zaprasza-na-spotkanie-informacyjne-w-gizycku.png

  Zmiana terminu szkolenia Kuźnia pomysłów na biznes

  2013-11-17 13:32

  Informujemy, iż z powodów organizacyjnych szkolenie Kuźnia pomysłów na biznes, które miało odbyć się w dniach 28-29 listopada 2013 r. w Giżycku, zostaje przełożone na grudzień. O dokładnym terminie szkolenia oraz nowym naborze zgłoszeń poinformujemy na naszej stronie. Wszystkich Państwa, którzy zdążyli już wysłać formularze zgłoszeniowe serdecznie przepraszamy i jednocześnie dziękujemy za zainteresowanie naszymi szkoleniami.

 • owies-zaprasza-na-spotkanie-informacyjne-w-gizycku.png

  Stabilizacja finansowa NGO - OWIES zaprasza na szkolenie

  2013-11-07 13:32

  Jak zapewnić organizacji płynność finansową? Gdzie szukać środków na realizację celów III sektora? Jakie znaczenie ma dywersyfikacja źródeł finansowania organizacji?

 • owies-zaprasza-na-spotkanie-informacyjne-w-gizycku.png

  Regionalne Forum Partnerstw Lokalnych

  2013-11-06 13:32

  Regionalny Ośrodek EFS w Olsztynie zaprasza na Regionalne Forum Partnerstw Lokalnych, które odbędzie się w dniach 22-23.11.2013 w hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Spotkanie ma na celu wzmocnienie i integrację grup partnerskich, zarówno tych istniejących, jak i planujących współpracę, poznanie dobrych praktyk działania partnerstw w różnych obszarach (m.in.: ekonomia społeczna, turystyka lokalna), wymianę doświadczeń oraz refleksję nad tym, co wzmacnia, a co osłabia lokalne partnerstwa.

 • owies-zaprasza-na-spotkanie-informacyjne-w-gizycku.png

  Projekt na szóstkę - OWIES zaprasza na szkolenie

  2013-11-06 08:32

  Większości organizacji pozarządowych pisanie projektów nie jest obce, a często to od nich zależy ich byt i rozwój. Jednak stworzenie dobrego, przemyślanego, logicznego i spójnego projektu wcale nie jest proste. Warto pamiętać też o tym, że im lepiej napisany projekt, tym łatwiejsze jest późniejsze wcielanie go w życie i tym mniej nieprzyjemnych niespodzianek może nas spotkać na etapie jego realizacji.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry