Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • PYTANIE.jpg

  Obowiązki formalno-prawne organizacji pozarządowej - spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla ełckich NGO

  2018-02-28 11:58

  Serdecznie zapraszamy ełckie organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące obowiązków formalno-prawnych ciążących na stowarzyszeniach i fundacjach. W programie spotkania między innymi: obligatoryjna dokumentacja merytoryczno-finansowa organizacji, kiedy zgłaszać zmiany w KRS oraz dlaczego powinnyśmy znać swój statut. Spotkanie odbędzie się 23 marca (piątek) w kamienicy pozarządowej przy ul. Małeckich 3/36. Startujemy o godz. 15.30.

 • niepodlegla.jpg

  Rusza nowa edycja programu wspierającego organizatorów obchodów stulecia odzyskania niepodległości

  2018-02-28 10:20

  Program dotacyjny „Niepodległa”, z którego dofinansowanie mogą pozyskać organizacje pozarządowe i samorządowe instytucje kultury, ma wspierać tych organizatorów obchodów stulecia odzyskania niepodległości, którzy planują przygotowanie wydarzeń lokalnych i regionalnych. Promowane będą wydarzenia angażujące społeczności lokalne. Budżet na dofinansowanie działań w ramach tego programu wynosi 6 milionów zł, a pojedynczy wniosek może uzyskać dotację od 8 do 150 tys. zł.

 • lechstarter.jpg

  Ruszył program grantowy Lechstarter

  2018-02-28 10:14

  Ruszyła 3 edycja programu zmieniającego oblicza polskich miast – LECHSTARTER. Dzięki niemu, wizje najbliższej okolicy mogą stać się rzeczywistością. Każdy zgłoszony projekt to szansa na realizację inicjatyw dla Twojej najbliższej okolicy i jej mieszkańców. Nabór wniosków potrwa do 11 marca 2018 r. 

 • tpd2.png

  Zajęcia pozalekcyjne dla małych ełczan

  2018-02-26 08:55

  Od początku roku w świetlicach środowiskowych TPD w Ełku realizowany jest projekt, w ramach którego dzieci i młodzież z Ełku mają możliwość spędzenia czasu na ciekawych i rozwijających zajęciach pozalekcyjnych o charakterze m.in. edukacyjnym, wychowawczym i kulturalnym. 

 • tpd.jpg

  Towarzystwo Przyjaciół Dziecka zrealizowało program Żółty Talerz Kulczyk Foundation

  2018-02-26 08:47

  W styczniu 2018 roku świetlica środowiskowa Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. Pięknej 2 w Ełku przystąpiła do programu wsparcia żywienia dzieci Żółty Talerz Kulczyk Foundation. Zajęcia prowadzone  w ramach programu Żółty Talerz są bardzo urozmaicone. Oprócz przygotowania posiłków, odbywają się zajęcia edukacyjne dla dzieci dotyczące zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. 

 • teczki.jpg

  Rusza Szkoła Liderów Ekonomii Społecznej!

  2018-02-22 11:31

  Cykl bezpłatnych szkoleń kierujemy do osób, które chcą wzmocnić swój osobisty potencjał i rozwijać się, wykorzystując do tego narzędzia ekonomii społecznej, a także efektywnie pracować z lokalną społecznością i realizować wspólnie inicjatywy integrujące, rozwijające i ekonomizujące lokalne środowisko.

 • morsy.jpg

  Morsowanie - samo zdrowie. Zdrowy styl życia od lat 5 do 105.

  2018-02-16 11:13

  Proces morsowania jako krioterapia potocznie zwana ma na celu w sposób naturalny pozyskać dla ludzkiego żywego organizmu naturalną odporność na wszelakiego rodzaju wirusy i bakterie atakujące ludzkość w okresie jesienno-zimowym, bądź też wiosennym. 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry