Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • poszukujemy.jpg

  Poszukujemy wolontariuszy do monitorowania pracy Rady Miasta

  2018-02-13 09:56

  Stowarzyszenie Adelfi w ramach ogólnopolskiego programu Mam Prawo Wiedzieć monitoruje pracę Rady Miasta Ełku. Co to oznacza? Pozyskujemy i udostępniamy Ełczanom informacje, do których inaczej trudno byłoby im dotrzeć, np. sposoby kontaktu z radnymi czy imienne wyniki głosowań na sesji rady miasta. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby się zaangażować w m. in. nagrywanie obrad komisji i sesji Rady czy organizację spotkań mieszkańców z radnymi. 

 • spotkania.jpg

  Ełczaninie! Skorzystaj z inicjatywy lokalnej miasta Ełku!

  2018-02-12 15:59

  Chcesz zorganizować  miejsce spotkań mieszkańców wspólnoty,  wyremontować drogę pod swoim blokiem? A może marzy Ci się organizacja wydarzenia kulturalnego, jakiego Twoim zdaniem w Ełku brakuje? Przyjdź i dowiedz się jak miasto Ełk może pomóc Ci w organizacji i sfinansowaniu Twoich działań. Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza mieszkańców Ełku na spotkanie informacyjne dotyczące inicjatywy lokalnej, które odbędzie się 17 lutego. Startujemy o godz. 11.00.

 • poszukujemy.png

  Poszukiwany partner do realizacji projektu

  2018-02-12 15:52

  Stowarzyszenie Mazurskie Krajobrazy  Kultury poszukuje partnera w tworzeniu i realizacji projektu z obszaru kultury.

 • logo_Stacja_L_color-01 (2).jpg

  Wsparcie organizacji pozarządowych w 2018 roku

  2018-01-31 13:42

  Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi od 2015 roku wspiera stowarzyszenia, fundacje oraz osoby chcące rozpocząć działalność w sektorze pozarządowym. Nie inaczej będzie w tym roku! Zapraszamy serdecznie do korzystania z oferty bezpłatnego wsparcia, które przygotowaliśmy z myślą o ełckich działaczach społecznych.

 • starflix.png

  Projekt WordPress Academy- możliwość darmowej strony internetowej dla organizacji pozarządowych

  2018-01-31 12:40

  Twoja organizacja nie ma jeszcze swojego miejsca w internecie? Brak wam pomysłu i funduszy na stworzenie ciekawej strony www? A może waszej stronie brakuje świeżości i funkcjonalności? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi „tak” - projekt WordPress Academy jest właśnie dla was. Co zrobić, aby otrzymać całkiem darmową stronę internetową?

 • interwencje.jpg

  Program dotacyjny Kultura - Interwencje 2018

  2018-01-23 09:41

  Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór wniosków do programu dotacyjnego "Kultura – Interwencje 2018", którego celem jest tworzenie warunków dla wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze na poziomie regionalnym, lokalnym i krajowym, a także upamiętniania polskiego dziedzictwa historycznego poprzez finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym.

 • logo rownac sznase.JPG

  Równać Szanse 2018

  2018-01-23 09:37

  Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza  Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2018" Program "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności!

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry