Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • sniadanie strona[1].jpg

  Sentymentalnie na Śniadaniu Obywatelskim

  2018-09-04 08:30

  Myszka Miki gra w guziki, dziesiątki, stare augustowskie, czy rzymskie ? W co zagramy w sobotę 15 września? Pamiętacie te gry ? A może dalej gracie? Nieważne. W każdym z obu tych przypadków zapraszamy na ostatnie już w tym roku Śniadanie Obywatelskie. Zapewniamy jak zawsze masę ciekawych tematów do obgadania, przepyszne jedzenie i wyborne towarzystwo. Jak co Śniadanie zapraszamy z własnymi łakociami na wspólny stół.

 • konkurs_grafika-formatkey-jpg-w719.jpg

  Nabór na projekty Goethe-Institutu

  2018-07-31 15:55

  Goethe-Institut, jako organizator programu „Rozmowy zamiejscowe“, ogłasza konkurs na pomysły na działania kulturalne oparte na dźwiękach i realizowane w średniej wielkości miastach.Pomysł na działania kulturalne w naszym rozumieniu to ogólna koncepcja, z podaniem informacji o zamierzonych efektach, sposobach ich uzyskania, wstępnym budżecie, zaangażowanych ludziach.

 • LOGIKA.jpg

  Napisać projekt doskonały - zapraszamy na szkolenie z logiki projektowej

  2018-07-30 13:52

  Choć źródeł finansowania działań organizacji pozarządowych jest sporo, większość z nich wciąż swoją działalność opiera o środki pozyskiwane w ramach dotacji i grantów. Jak napisać więc projekt doskonały? Od czego zacząć? Co jest w nim najważniejsze? Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja we wspołpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza serdecznie organizacje z powiatów: ełckiego, giżyckiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiegoi oleckiego na dwudniowe, darmowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia w Ełku.

 • logo_FIO_v1.jpg

  Ruszył konkurs FIO Warmia Mazury Lokalnie 3

  2018-07-26 08:15

  Lokalna Grupa Działania "WARMIŃSKI ZAKĄTEK" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem "PRZYSTAŃ", Nidzickim Funduszem Lokalnym, Ełckim Stowarzyszeniem Aktywnych "STOPA”, Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży, Lokalną Grupą Działania Stowarzyszeniem „Południowa Warmia” i Stowarzyszeniem Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór wniosków na realizację projektów w ramach Programu mikrodotacji FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNIE III.

 • euro-1517318_960_720.jpg

  Zmiana ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

  2018-07-25 10:37

  13 lipca 2018 r. weszła w życie nowa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Zrównała ona – w zakresie, który reguluje – stowarzyszenia i fundacje.

 • maly baner.jpg

  Zapraszamy na śniadanie obywatelskie!

  2018-07-20 12:07

  Już w sobotę 28 lipca odbędzie się kolejne śniadanie obywatelskie w parku. Tym razem wraz z Fundacją Kocham Jaśka oraz grupą wspaniałych ełczan współorganizujemy zbiórkę na rzecz Szymona Kalinowskiego, którego czeka wkrótce operacja serca. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach oraz zakupić wyjątkowe przedmioty. Zapraszamy!

 • bajorko[1].jpg

  Podsumowanie spaceru badawczego na osiedlu Północ II

  2018-07-19 12:14

  6 czerwca br. odbył się spacer badawczy na osiedlu Północ II w Ełku, podczas którego jego mieszkańcy mieli okazję do dyskusji na temat zagospodarowania terenu wokoł bajorka - znaku rozpoznawczego osiedla. W spotkaniu, oprócz samych mieszkańców, wzięli udział także radni z tego okręgu. Zapraszamy do zapoznania sie z podsumowaniem spotkania. 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry