Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • SPACER STRONA[2].jpg

  Centrum betonem porośnięte? Spacer badawczy

  2018-09-20 09:26

  Ponad 268 drzew ma zostać wyciętych w związku z modernizacją ulicy Wojska Polskiego. Zadrzewione ulice to wyższe ceny nieruchomości, intensywniejszy ruch pieszy, zdrowsi mieszkańcy. Jaka modernizacja poprawia jakość życia? Które drzewa będą wycięte i czy to jest konieczne? Spacer Badawczy już w najbliższy wtorek. 

 • konsultacje[1].jpg

  Konsultacje Społeczne z NGO

  2018-09-20 08:59

  Biuro Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta Ełku konsultuje Ełcki Program Współpracy na 2019 rok.  Celem konsultacji społecznych jest zebranie uwag, wniosków, opinii, rekomendacji od zainteresowanych osób, organizacji, podmiotów do projektu. Konsultacje trwają do 26 września 2018 r.

 • praca strona[1].jpg

  Stowarzyszenie Adelfi zatrudni Pracowni-ka/-czkę podstawow-ego/ą do prowadzenia Ełckiego Centrum Obywatelskiego STACJA współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku.

  2018-09-07 15:38

  Szukamy nowych twarzy do naszego zespołu.

 • large.jpg

  Chcesz zmieniać swoją okolicę? Chcesz działać? Dołącz do akcji Masz Głos i weź udział w bezpłatnych szkoleniach!

  2018-09-05 08:30

  Szanowni Państwo,

  po raz kolejny rozpoczynamy nabór do akcji Masz Głos, która jest jedyną ogólnopolską akcją angażującą mieszkańców i mieszkanki oraz władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Organizowana jest, aby włączać mieszkańców i mieszkanki w życie publiczne, zachęcać do działania i pokazywać, że mogą być współodpowiedzialni za losy swojej gminy.

 • sniadanie strona[1].jpg

  Sentymentalnie na Śniadaniu Obywatelskim

  2018-09-04 08:30

  Myszka Miki gra w guziki, dziesiątki, stare augustowskie, czy rzymskie ? W co zagramy w sobotę 15 września? Pamiętacie te gry ? A może dalej gracie? Nieważne. W każdym z obu tych przypadków zapraszamy na ostatnie już w tym roku Śniadanie Obywatelskie. Zapewniamy jak zawsze masę ciekawych tematów do obgadania, przepyszne jedzenie i wyborne towarzystwo. Jak co Śniadanie zapraszamy z własnymi łakociami na wspólny stół.

 • konkurs_grafika-formatkey-jpg-w719.jpg

  Nabór na projekty Goethe-Institutu

  2018-07-31 15:55

  Goethe-Institut, jako organizator programu „Rozmowy zamiejscowe“, ogłasza konkurs na pomysły na działania kulturalne oparte na dźwiękach i realizowane w średniej wielkości miastach.Pomysł na działania kulturalne w naszym rozumieniu to ogólna koncepcja, z podaniem informacji o zamierzonych efektach, sposobach ich uzyskania, wstępnym budżecie, zaangażowanych ludziach.

 • LOGIKA.jpg

  Napisać projekt doskonały - zapraszamy na szkolenie z logiki projektowej

  2018-07-30 13:52

  Choć źródeł finansowania działań organizacji pozarządowych jest sporo, większość z nich wciąż swoją działalność opiera o środki pozyskiwane w ramach dotacji i grantów. Jak napisać więc projekt doskonały? Od czego zacząć? Co jest w nim najważniejsze? Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja we wspołpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza serdecznie organizacje z powiatów: ełckiego, giżyckiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiegoi oleckiego na dwudniowe, darmowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia w Ełku.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry