Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • logo_FIO_v1.jpg

  Ruszył konkurs FIO Warmia Mazury Lokalnie 3

  2018-07-26 08:15

  Lokalna Grupa Działania "WARMIŃSKI ZAKĄTEK" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem "PRZYSTAŃ", Nidzickim Funduszem Lokalnym, Ełckim Stowarzyszeniem Aktywnych "STOPA”, Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży, Lokalną Grupą Działania Stowarzyszeniem „Południowa Warmia” i Stowarzyszeniem Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór wniosków na realizację projektów w ramach Programu mikrodotacji FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNIE III.

 • euro-1517318_960_720.jpg

  Zmiana ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

  2018-07-25 10:37

  13 lipca 2018 r. weszła w życie nowa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Zrównała ona – w zakresie, który reguluje – stowarzyszenia i fundacje.

 • maly baner.jpg

  Zapraszamy na śniadanie obywatelskie!

  2018-07-20 12:07

  Już w sobotę 28 lipca odbędzie się kolejne śniadanie obywatelskie w parku. Tym razem wraz z Fundacją Kocham Jaśka oraz grupą wspaniałych ełczan współorganizujemy zbiórkę na rzecz Szymona Kalinowskiego, którego czeka wkrótce operacja serca. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach oraz zakupić wyjątkowe przedmioty. Zapraszamy!

 • bajorko[1].jpg

  Podsumowanie spaceru badawczego na osiedlu Północ II

  2018-07-19 12:14

  6 czerwca br. odbył się spacer badawczy na osiedlu Północ II w Ełku, podczas którego jego mieszkańcy mieli okazję do dyskusji na temat zagospodarowania terenu wokoł bajorka - znaku rozpoznawczego osiedla. W spotkaniu, oprócz samych mieszkańców, wzięli udział także radni z tego okręgu. Zapraszamy do zapoznania sie z podsumowaniem spotkania. 

 • file-4-qpr.jpg

  Na czym stanęły plany przebudowy Wojska Polskiego po spontanicznych konsultacjach z mieszkańcami?

  2018-07-02 15:55

  Jesienią ubiegłego roku mieszkańcy Ełku zgłosili swoje wnioski i wątpliwości związane z przebudową ul. Wojska Polskiego. Ile z ich uwag zostało uwzględnionych w nowym projekcie?

 • girls_ weekend guide to.png

  Rozmowy zamiejscowe w Ełku

  2018-06-19 14:39

  Wraz z początkiem wakacji kończy się faza przygotowawczo-badawcza projektu „Rozmowy zamiejscowe /  Ortsgespräche“. Po inspirujących warsztatach podczas NieKongresu Animatorów Kultury oraz warsztatach z Teatrem Sztuk w Jaworznie Instytut Goethego zaprasza na ostatnie spotkanie przed ogłoszeniem naboru na polsko-niemieckie projekty kulturalne oparte na dźwiękach realizowane w miastach średniej wielkości w Polsce. Już 26 czerwca w Ełku odbędzie się spotkanie w ramach "Rozmów zamiejscowych", którego partnerem jest Stowarzyszenie Adelfi.

 • fot. Joanna Klunejko.jpg

  Stacja: aktywność obywatelska

  2018-06-18 09:35

  Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja działa od 2015 roku. Celem działalności Stacji jest zachęcanie mieszkańców Ełku do podejmowania przez nich działań społecznych i obywatelskich oraz wsparcie osób i grup, które już działają na rzecz swojej małej ojczyzny.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry