Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • blablabla.jpg

  Ruszył nabór do Szkoły Liderów Miasta Ełku

  2017-09-15 11:17

  Miasto Ełk we współpracy z Fundacją Szkoła Liderów oraz Fundacją VEOLIA będzie prowadzić program rozwojowy "Szkoła Liderów Miasta Ełku" dla kilkunastu liderów społecznych z miasta Ełku z sektorów: publicznego, społecznego i prywatnego. Nabór do Szkoły Liderów potrwa do 28 września 2017 r. W środę 20 września w godz. 16.30 - 17.30 w kamienicy pozarządowej przy ul. Małeckich 3 w Ełku odbędzie się spotkanie informacyjne, na którym będzie można poznać szczegóły dotyczące Szkoły.

 • maszglos.png

  Chcesz zmieniać swoją okolicę? Chcesz działać? Dołącz do akcji Masz Głos i weź udział w bezpłatnym szkoleniu!

  2017-09-07 13:51

  Fundacja im. Stefana Batorego po raz kolejny rozpoczyna nabór do akcji Masz Głos, która jest jedyną ogólnopolską akcją angażującą mieszkańców i mieszkanki oraz władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Organizowana jest, aby włączać mieszkańców i mieszkanki w życie publiczne, zachęcać do działania i pokazywać, że mogą być współodpowiedzialni za losy swojej gminy. Bezpłatne szkolenia odbędą się w całej Polsce, w Ełku już 20 września. 

 • turnus.jpg

  Turnus rehabilitacyjny osób niepełnosprawnych

  2017-09-05 10:31

  W dniach 26 sierpnia - 1 września br. odbył się turnus rehablitacyjny dla osób chorych na stwardnienie rozsiane organizowany przez Warmińsko - Mazurskie Stowarzyszenie Chorych na SM. W wyjeździe wzięło udział 18 osób - były to osoby chore wraz z opiekunami. Wyjazd do Sarbinowa był możliwy dzięki dofinansowaniu Powiatu Ełckiego.

 • fundacja-odpowiedzialni-za-marzenia-2[2].jpg

  "To co tu robić w tym Ełku...?", czyli zakończenie projektu "Niech wszyscy zobaczą: To jest moje miasto-to jest mój Ełk"

  2017-09-01 09:59

  Niech wszyscy zobaczą: To jest moje miasto-to jest mój Ełk - to tytuł zakończonego niedawno projektu Fundacji Odpowiedzialni za Marzenia. Polegał on na wyłonieniu osób - mieszkańców Ełku, którzy postanowili realizować swoje życiowe cele, pasje i pragnienia właśnie w Ełku. Swoją codzienną postawą udowadniają, że w naszym mieście wiele się da - wystarczy tylko chcieć. Projekt realizowany był w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego Ełk-tu działam, wspołfinansowanego z budżetu Miasta Ełku, którego operatorem jest Stowarzyszenie Adelfi. 

 • piknik-pod-kasztanami[2].jpg

  Połączmy dwa światy - VIII Piknik pod kasztanami

  2017-09-01 09:00

  Ełckie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Problemami Psychicznymi i Zagrożonych Marginalizacją „Ostoja” zaprasza na VIII Piknik Pod Kasztanami po patronatem Prezydenta Miasta Ełku „Połączmy dwa światy”. Piknik odbędzie się 10 września w godzinach 10.00 - 15.00.

 • program rewitalizacji elku.jpg

  Nabór projektów do Programu Rewitalizacji Ełku na lata 2016-2023

  2017-09-01 08:46

  Urząd Miasta Ełku ogłasza nabór propozycji projektów do „Programu Rewitalizacji Ełku na lata 2016-2023” w związku z rozpoczęciem prac nad aktualizacją tego dokumentu. Zgłaszane mogą być wyłącznie projekty społeczne (nieinwestycyjne), skierowane do mieszkańców obszaru rewitalizacji (śródmieście Ełku). Mile widziane są inicjatywy wpisujące się w kierunki działań, wynikające z przeprowadzonych konsultacji społecznych w ramach projektu „Nowe Śródmieście Miasta Ełk – wzór na rewitalizację”.

 • ulotka.jpg

  5 pytań do ... Iwony Chojęty - prezes Fundacji Ranczo

  2017-08-31 13:16

  Po wakacyjnej przerwie powracamy z cyklem miniwywiadów, w których rozmawiamy z liderami przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej z subregionu ełckiego. Zapraszamy do zapoznania się z historią Fundacji Ranczo, która kilka miesięcy temu przekształciła się w przedsiębiorstwo społeczne. 

drukuj

kontakt

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej STACJA
oraz Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja 

ul. Małeckich 3 lok. 1, 
19-300 Ełk 
tel. 87 737 74 82
e-mail: stacja@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry