Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • resize_image[1].jpg

  Konkurs Fundacji Orange – Uwolnij pomysł. Nakręć film i pomóż dzieciakom rozwijać ich talenty i kreatywność.

  2014-09-04 10:47

  Konkurs skierowany jest do organizacji pracujących z dziećmi i młodzieżą, a jego głównym celem jest wspieranie działań, dzięki którym młodzi ludzie będą mogli zasmakować w tworzeniu kultury. Zgłoszenia w formie krótkich filmów należy przesłać do 6 października za pomocą dostępnego na stronie www.akademiaorange.pl/wniosek formularza.

 • resize_image.jpg.jpg

  Granty na projekty tematyczne

  2014-08-25 16:12

  Trzecia i ostatnia edycja konkursu na projekty tematyczne w ramach programu „Obywatele dla Demokracji” rozpocznie się 1 września. Do składania wniosków zapraszają Fundacja im. Stefana Batorego w partnerstwie z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży. Zgłoszenia do konkursu będzie można przesyłać do 15 października.

 • indeks[7].jpg

  Znak promocyjny "Zakup Prospołeczny"

  2014-08-22 16:05

  Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie uprzejmie informuje, iż w związku z powołaniem Warmińsko - Mazurskiej Kapituły Znaku Promocyjnego Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny” ogłoszono nabór wniosków o przyznanie Znaku Promocyjnego „Zakup Prospołeczny”, który trwać będzie w terminie od 25.08.2014 r. do 26.09.2014 r.

 • DSC_0310.jpg

  Półkolonie pełne atrakcji

  2014-08-22 12:52

  W dniach 11 do 23 sierpnia 2014  w dwóch świetlicach środowiskowych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ełku odbywają się półkolonie dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta Ełku, które tradycyjnie już cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. Inicjatywa ta została częściowo sfinansowana ze środków budżetu Miasta Ełku.

 • Plakat_2014_www.jpg

  Walcząc o równe szanse - konkurs

  2014-08-20 15:34

  Konkurs „Równać Szanse” ma na celu dawanie młodym ludziom z małych miejscowości szansy na dobry start w dorosłe życie. Granty w wysokości do 7,5 tys. na 6-miesięczne projekty mogą zdobyć organizacje pozarządowe, domy kultury, biblioteki gminne oraz nieformalne grupy dorosłych z małych miejscowości (do 20 000 mieszkańców), które złożą wnioski do 10 listopada br.

 • images[9].jpg

  Wymogi formalno – prawne funkcjonowania NGO – OWIES zaprasza na szkolenie

  2014-08-19 12:51

  Prowadząc organizacje pozarządowe często zapominamy o obowiązujących nas przepisach, o wymaganych sprawozdaniach, o może nie do końca jasnych, ale jednak obowiązkach wynikających z ustaw i innych przepisów prawa. Bo niestety sam szczytny cel społeczny nie wystarczy żeby nasza organizacja działała bez ponoszenia przykrych konsekwencji zapominania o wymogach formalno – prawnych. Dlatego też zapraszamy zarówno funkcjonujące już NGO, jak i pracowników instytucji samorządowych do uczestniczenia w bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w dniach 6-7 września w Giżycku.

 • images[8].jpg

  Trening umiejętności interpersonalnych - OWIES zaprasza na szkolenie

  2014-08-18 09:37

  W coraz większej ilości ogłoszeń o pracę pojawia się sformułowanie: „poszukujemy pracownika z wysokorozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi". Czym one są, po co i jak je doskonalić dowiedzą się Państwo na szkoleniu pt. „Trening umiejętności interpersonalnych (komunikacja interpersonalna, prezentacje i wystąpienia publiczne, zarządzanie sobą w czasie)” organizowanym przez ełcki Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej. Szkolenie odbędzie się w dniach 4 - 5 września w Piszu.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry