Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • XI Miting Brydża Sportowego

  2014-05-26 08:30

  W dniach 31 maja - 1 czerwca br. odbędzie się XI Miting Brydża Sportowego. Ełckie Stowarzyszenie Brydża Sportowego serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu ełckiego do czynnego uczestnictwa w tym wydarzeniu. 

 • StZ.png

  Stowarzyszenie Trzeźwego Życia zaprasza na "Forum Trzeźwości"

  2014-05-26 08:30

  Stowarzyszenie Trzeźwego Życia w Ełku w ramach obchodów Dni Rodziny w Ełku oraz przypadającej w tym czasie IV rocznicy stowarzyszenia serdecznie zaprasza  pracowników oświaty, opieki zdrowotnej, opieki społecznej i administracji samorządowej  oraz wszystkich zainteresowanych problemem uzależnień w rodzinie i zagrożeń związanych z uzależnieniem od alkoholu na  mini konferencję Forum Trzeźwości: ”Trzeźwa rodzina- Zrozumieć uzależnienie od alkoholu”.

 • kasa.jpg

  Organizacjo – uniezależnij się od dotacji!

  2014-05-22 16:28

  Czy Wasza organizacja boryka się z brakiem środków finansowych? Dotacje, które pozyskujecie nie wystarczają na pokrycie potrzeb związanych z Waszą działalnością statutową? A może chcielibyście spróbować swoich sił w nieco innym pozyskiwaniu środków na realizowane przez Was działania? COP Stacja serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe do tworzenia indywidualnych strategii fundraisingowych.

 • logo_Stacja_S_color.png

  Stacja Ełk, kierunek rozwój

  2014-05-22 13:32

  Organizacje pozarządowe to ważny element miejskiej mozaiki. Może nie rzucają się nachalnie w oczy, może nie poświęcają zbyt wiele czasu na promocję, pochłonięci społecznym działaniem, pomaganiem, rozwiązywaniem problemów lokalnych społeczności, ale bez nich Ełk straciłby wiele ze swojej wyjątkowości, tożsamości i ludzkiego oblicza.

 • logo_Stacja_S_color.png

  Działaj lokalnie VIII

  2014-05-21 10:01

  Od dnia dzisiejszego do 22 czerwca potrwa nabór wniosków w konkursie grantowym „Działaj lokalnie” skierowanym do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z powiatu ełckiego. W tym roku wnioski należy składać wyłącznie poprzez generator wniosków. Zapraszamy do udziału w konkursie oraz do korzystania z konsultacji i doradztwa przy pisaniu projektów w COP Stacja.

 • znaczek.001.jpg

  Ćwierć wieku wolności – konkurs

  2014-05-21 09:01

  Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawsze inicjatywy wydarzeń, którymi można uczcić 25 lat wolności Polski. Świętuj w swoim mieście, nagraj relację i wygraj wstęp na międzynarodowe seminarium Szkoły Liderów.

 • logo_Stacja_S_color.png

  Zapraszamy do gry

  2014-05-19 10:38

  Chcesz się przekonać jak wygląda prowadzenie spółdzielni socjalnej? Co dla organizacji pozarządowej oznacza rejestracja działalności gospodarczej? Centrum Organizacji Pozarządowych Stacja oraz Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zapraszają na grupowe doradztwo specjalistyczne z wykorzystaniem innowacyjnego narzędzia: „BUSINESS PLAY – symulacja prowadzenia działalności gospodarczej”. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Ełku 24 maja w godzinach 10.00 - 16.00.

drukuj

kontakt

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej STACJA
oraz Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja 

ul. Małeckich 3 lok. 1, 
19-300 Ełk 
tel. 87 737 74 82
e-mail: stacja@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry