Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • indeks[5].jpg

  Rozwiń swoją społeczność

  2014-08-13 12:27

  Zapraszamy do udziału w warsztatach dla nowopowstałych organizacji pozarządowych, NGO z małych miejscowości i wsi oraz społecznych liderów. Warsztaty organizowane są w ramach projektu realizowanego przez Fundację Kreatywnego Rozwoju z Olsztyna i mają na celu wsparcie osób chcących działać aktywnie i kreować zmiany w lokalnych społecznościach.

 • images[7].jpg

  Granty na najlepszą kampanię promującą Fundusze Europejskie

  2014-08-13 11:22

  Do 17 września można składać wnioski w „Konkursie dotacji na działania informacyjne Funduszy Europejskich”. Celem konkursu jest propagowanie Funduszy Europejskich poprzez kampanie medialne. Konkurs skierowany jest do nadawców telewizyjnych i radiowych, podmiotów zarządzających czasem antenowym w stacjach radiowych, producentów nagrań telewizyjnych lub radiowych, wydawców tytułów prasowych oraz wydawców portali internetowych.

 • indeks[6].jpg

  Programy stypendialne nagradzane

  2014-08-12 10:46

  Konkurs „Dobre Stypendia” skierowany jest do firm, organizacji pozarządowych, samorządów i uczelni, które współpracują przy prowadzeniu lub prowadzą programy stypendialne ułatwiające dostęp do wiedzy, kształcenia i rozwoju. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 8 września.

 • indeks[4].jpg

  Ełk lokalnie – nie narzekaj, działaj

  2014-08-12 10:34

  Chcielibyście coś zmienić w swoim mieście? Poprawić bezpieczeństwo na osiedlu, zorganizować zajęcia artystyczne, sportowe lub edukacyjne dla dzieci, odnowić plac zabaw, zebrać pieniądze na ważny, charytatywny cel organizując koncert czy przedstawienie teatralne? Możliwości jest wiele, wystarczy trochę inwencji twórczej i możecie sami zmieniać lokalną rzeczywistość. A wszystko dzięki inicjatywie lokalnej.

 • logo_Stacja_S_color.png

  Stacja – Centrum dla III sektora

  2014-08-05 15:23

  Na stacji, zanim kupi się bilet, można zastanowić się w którym kierunku podążyć, sprawdzić rozkłady jazdy, rzucić okiem na mapę, a kiedy już dokona się wyboru, ruszyć przed siebie. Stacja daje wiele możliwości i zaprasza do przygody z trzecim sektorem, a istniejące już organizacje do korzystania z doradztwa i całego bogactwa oferty stworzonej specjalnie po to, żeby pozarządówka w Ełku radziła sobie coraz lepiej.

   

 • indeks[2].jpg

  Niezwykła podróż z ES - zapraszamy na wizytę studyjną

  2014-07-30 10:14

  Chcesz zobaczyć jak rozwija się ekonomia społeczna w naszym województwie? Jak lokalne podmioty ekonomii społecznej z powodzeniem wykorzystują narzędzia ES? Spędź z nami trzy dni w „Miejscach z Duszą”; doświadcz jak dzięki ekonomii społecznej tworzy się nową jakość życia na wsi, jak łączyć tradycję, kulturę i naturę, jak tworzyć efektywne partnerstwa na rzecz rozwoju ES. Zainspiruj się. Wizyta studyjna odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia, zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia.

   

 • Mazurskie stowarzyszenie lotnicze.jpg

  II piknik paralotniarski

  2014-07-22 08:38

  Mazurskie Stowarzyszenie Lotnicze zaprasza wszystkich paralotniarzy napędowych i miłośników latania ultralekkiego w dniach 9-10 sierpnia na II piknik paralotniarski w gminie Stare Juchy. Tak jak ostatnio impreza odbędzie się w Skomacku Wielkim-Osadzie. 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry