Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • logotyp_odkryj.png

  Wolontariat w sieci

  2014-04-03 14:49

  Do 30 kwietnia można składać wnioski w konkursie grantowym „Odkryj e-wolontariat”. Konkurs ogłoszony został 1 kwietnia przez Fundację Dobra Sieć oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Na realizację projektu łączącego internet i wolontariat można otrzymać do 5 tys. zł.

 • biznes.jpg

  Czy zostaną społecznymi przedsiębiorcami?

  2014-04-02 13:56

  Projekt dotacyjny „Zostań przedsiębiorcą społecznym”, realizowany przez stowarzyszenie ESWIP, oferuje m.in. dużą pomoc merytoryczną i wsparcie finansowe dla osób z województwa warmińsko-mazurskiego chcących założyć spółdzielnię socjalną. Do udziału w projekcie zgłosiły się także grupy inicjatywne z subregionu ełckiego. Trzy z nich oraz dwie już istniejące spółdzielnie, chcące zatrudnić nowego pracownika, zostały zakwalifikowane do dalszego etapu projektu i mają szansę na otworzenie swojego społecznego biznesu.

 • logo_Stacja_S_color.png

  Konsultuj - współdecyduj

  2014-04-01 14:00

  Zapraszamy na otwarte spotkanie konsultacyjne do Urzędu Miasta Ełku 9 kwietnia o godzinie 10.00 mieszkańców, przedstawicieli biznesu, organizacji pozarządowych oraz innych zainteresowanych podmiotów z terenu miasta i gminy Ełk.

   

 • ustawa.jpg

  Ustawa o spółdzielniach do poprawki

  2014-03-27 16:10

  Od dawna trwają dyskusje o niedoskonałościach funkcjonujących obecnie regulacji prawnych dotyczących spółdzielni socjalnych. I oto nadszedł czas, kiedy można wszystkie uwagi, opinie i propozycje nowych rozwiązań zgłosić oficjalnie: „W związku z zamiarem rozpoczęcia prac nad nowelizacją ustawy o spółdzielniach socjalnych, Departament Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich zainteresowanych tą tematyką, a w szczególności spółdzielców socjalnych, o zgłaszanie do dnia 30 kwietnia br. konkretnych propozycji rozwiązań oraz zmian ustawowych” (www.pozytek.gov.pl)

 • 25.jpg

  Ku pamięci

  2014-03-25 13:23

  Jeszcze do 31 marca można składać wnioski o dofinansowanie projektów w konkursie „25 lat wolności” ogłoszonym przez Fundację Batorego. Dotacje można otrzymać na działania upamiętniające 25 rocznicę wydarzeń, które zapoczątkowały w Polsce polityczne i społeczne przemiany otwierające drogę procesowi demokratyzacji.

 • sport1.jpg

  Nowe działanie, nowy konkurs

  2014-03-24 13:17

  Ministerstwo Sportu i Turystyki startuje z nowym działaniem „Współpraca z podmiotami realizującymi zadania z zakresu promocji aktywności fizycznej i rozwoju sportu”. W ramach nowego zadania został ogłoszony konkurs na dofinansowanie w 2014 roku zadań z zakresu upowszechniania sportu wśród różnych grup społecznych i środowiskowych. Wnioski można składać do 11 kwietnia.

 • technologia.jpg

  Z technologią za pan brat

  2014-03-18 09:43

  Jeśli znasz lub działasz w organizacji pozarządowej, której nieobce są technologiczne nowinki, która chętnie korzysta z innowacji komunikacyjno – informacyjnych, zgłoś ją do konkursu „Sektor 3.0”. Do wygrania jest 40 000 zł. Zgłoszenia można składać do 6 kwietnia.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry