Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • logo_Stacja_S_color.png

  Zaproszenie na Sejmik Organizacji Pozarządowych Powiatu Ełckiego

  2014-02-17 09:42

  Marszałek I Sejmiku Organizacji Pozarządowych Powiatu Ełckiego serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie organizacji pozarządowych powiatu ełckiego, które odbędzie się 11 marca 2014 roku o godz. 16:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ełku. Tym razem na spotkaniu oprócz pracy nad dokumentami, omówione zostaną także m.in. niedawno ogłoszony konkurs grantowy oraz przybliżona zostanie możliwość zgłoszenia kandydatur na członków komisji oceniającej wnioski.

 • eduk.jpg

  Edukacja + internet = e-learning. Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych kursów dla organizacji pozarządowych.

  2014-02-17 09:40

  Nie od dziś wiadomo, że wiedza stanowi klucz do sukcesu. Dzięki internetowi natomiast można coraz łatwiej z tego klucza korzystać, coraz łatwiej zdobywać nowe umiejętności i wiedzę; bez wychodzenia z domu, w dowolnej chwili, wtedy kiedy mamy czas i chęć.

 • ksiegowosc.jpg

  Już nie rachunki, a faktury

  2014-02-13 12:50

  W związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług zmieniły się zasady wystawiania faktur. Od dnia 1 stycznia 2014 roku nawet przedsiębiorcy zwolnieni z podatku VAT, w tym także organizacje pozarządowe, zamiast rachunków zobowiązane są do wystawiania faktur.

 • money[1].jpg

  Lawina konkursów grantowych

  2014-02-06 15:40

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi konkursami grantowymi i dotacyjnymi dla organizacji pozarządowych. Przypominamy też, że COP Stacja pomaga pisać projekty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • szkolenie[2].jpg

  Skuteczna rewitalizacja społeczna - szkolenia dla pracowników instytucji pomocy społecznej

  2014-02-06 15:04

  Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu inicjowania programów rewitalizacji społecznej oraz udziału w bezpłatnych wizytach studyjnych.To niepowtarzalna możliwość zdobycia wiedzy z zakresu rewitalizacji społecznej, ale także zobaczenia jak takie programy są realizowane w innych miejscowościach!

 • logo_Stacja_L_color.png

  Zapraszamy na Wigilię NGO w Stacji!

  2013-12-06 13:29

  Centrum Organizacji Pozarządowych Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie ADELFI serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających na terenie powiatu ełckiego na Spotkanie wigilijne organizacji pozarządowych.

 • logo_Stacja_L_color.png

  Stacja zaprasza do współpracy

  2013-11-21 13:29

  Centrum Organizacji Pozarządowych Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi gorąco zaprasza do współpracy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające na terenie powiatu ełckiego. 

drukuj

kontakt

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej STACJA
oraz Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja 

ul. Małeckich 3 lok. 1, 
19-300 Ełk 
tel. 87 737 74 82
e-mail: stacja@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry