Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • lechstarter.jpg

  Ruszył program grantowy Lechstarter

  2018-02-28 10:14

  Ruszyła 3 edycja programu zmieniającego oblicza polskich miast – LECHSTARTER. Dzięki niemu, wizje najbliższej okolicy mogą stać się rzeczywistością. Każdy zgłoszony projekt to szansa na realizację inicjatyw dla Twojej najbliższej okolicy i jej mieszkańców. Nabór wniosków potrwa do 11 marca 2018 r. 

 • tpd2.png

  Zajęcia pozalekcyjne dla małych ełczan

  2018-02-26 08:55

  Od początku roku w świetlicach środowiskowych TPD w Ełku realizowany jest projekt, w ramach którego dzieci i młodzież z Ełku mają możliwość spędzenia czasu na ciekawych i rozwijających zajęciach pozalekcyjnych o charakterze m.in. edukacyjnym, wychowawczym i kulturalnym. 

 • tpd.jpg

  Towarzystwo Przyjaciół Dziecka zrealizowało program Żółty Talerz Kulczyk Foundation

  2018-02-26 08:47

  W styczniu 2018 roku świetlica środowiskowa Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. Pięknej 2 w Ełku przystąpiła do programu wsparcia żywienia dzieci Żółty Talerz Kulczyk Foundation. Zajęcia prowadzone  w ramach programu Żółty Talerz są bardzo urozmaicone. Oprócz przygotowania posiłków, odbywają się zajęcia edukacyjne dla dzieci dotyczące zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. 

 • teczki.jpg

  Rusza Szkoła Liderów Ekonomii Społecznej!

  2018-02-22 11:31

  Cykl bezpłatnych szkoleń kierujemy do osób, które chcą wzmocnić swój osobisty potencjał i rozwijać się, wykorzystując do tego narzędzia ekonomii społecznej, a także efektywnie pracować z lokalną społecznością i realizować wspólnie inicjatywy integrujące, rozwijające i ekonomizujące lokalne środowisko.

 • morsy.jpg

  Morsowanie - samo zdrowie. Zdrowy styl życia od lat 5 do 105.

  2018-02-16 11:13

  Proces morsowania jako krioterapia potocznie zwana ma na celu w sposób naturalny pozyskać dla ludzkiego żywego organizmu naturalną odporność na wszelakiego rodzaju wirusy i bakterie atakujące ludzkość w okresie jesienno-zimowym, bądź też wiosennym. 

 • poszukujemy.jpg

  Poszukujemy wolontariuszy do monitorowania pracy Rady Miasta

  2018-02-13 09:56

  Stowarzyszenie Adelfi w ramach ogólnopolskiego programu Mam Prawo Wiedzieć monitoruje pracę Rady Miasta Ełku. Co to oznacza? Pozyskujemy i udostępniamy Ełczanom informacje, do których inaczej trudno byłoby im dotrzeć, np. sposoby kontaktu z radnymi czy imienne wyniki głosowań na sesji rady miasta. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby się zaangażować w m. in. nagrywanie obrad komisji i sesji Rady czy organizację spotkań mieszkańców z radnymi. 

 • spotkania.jpg

  Ełczaninie! Skorzystaj z inicjatywy lokalnej miasta Ełku!

  2018-02-12 15:59

  Chcesz zorganizować  miejsce spotkań mieszkańców wspólnoty,  wyremontować drogę pod swoim blokiem? A może marzy Ci się organizacja wydarzenia kulturalnego, jakiego Twoim zdaniem w Ełku brakuje? Przyjdź i dowiedz się jak miasto Ełk może pomóc Ci w organizacji i sfinansowaniu Twoich działań. Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza mieszkańców Ełku na spotkanie informacyjne dotyczące inicjatywy lokalnej, które odbędzie się 17 lutego. Startujemy o godz. 11.00.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry