Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • logo[5].png

  Prawie 11 mln zł w 2019 r. na dofinansowanie dla projektów społecznych w ramach ZIT Ełk

  2018-12-11 15:00

  W Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 przewidziana jest wyodrębniona pula środków finansowych na realizację projektów na terenie miasta Ełk i Gminy Ełk. W 2019 r. na dofinansowanie projektów społecznych przewidziane jest 10,7 mln zł.

 • logo[5].png

  Konkursy 2019. Informacja, konsultacje w BOP

  2018-12-11 15:00

  Szanowni Państwo - w związku z ogłoszonymi przez Prezydenta Ełku konkursami na rok 2019 zachęcam potencjalnych oferentów do kontaktu z Biurem Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miast Ełku w zakresie uzyskania dodatkowych informacji, czy możliwości skonsultowania wszystkich kwestii dotyczących ogłoszonych konkursów.

 • niw[1].jpg

  Spotkanie informacyjne Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2019

  2018-12-06 12:11

  Program dotacyjny dla organizacji pozarządowych, w ramach którego dofinansowywane są projekty wpisujące się w cel jakim jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. W załączniku skrótowa informacja na temat Programu. Z kolei celem strategicznym Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) jest budowa silnego, sprawnego, różnorodnego i niezależnego sektora organizacji obywatelskich.

 • spacer strona internetowa[1].jpg

  Co zrobić by nie zabić jeziora ? - Spacer badawczy

  2018-11-27 14:32

  Niedawno obiegła nas informacja o fatalnym stanie wód w Jeziorze Ełckim. Jezioro jest integralną częścią naszego miasta i ważnym walorem przyrodniczym dla mieszkańców. W związku z tym organizujemy spacer badawczy dla Ełczan i Ełczanek, który pozwoli nam wszystkim dowiedzieć się co możemy zrobić, żeby o nie zadbać. 
  Spacer odbędzie się 2 grudnia br. i rozpocznie się o godzinie 15.00 na zielonym mostku przy ujściu rzeki Ełk (okolice PTTK). Trasa będzie prowadziła promenadą do Warchlak Art Pub, gdzie będziemy kontynuować dyskusję przy kawie i herbacie.

 • 132134[3].jpg

  Raport ze Spaceru "Bezpieczeństwo w centrum"

  2018-11-21 12:23

  Kolejny raport ze spaceru. Tym razem dotyczy on Bezpieczeństwa  w centrum. Odbył się 5 października. 

  Spacer miał na celu zdiagnozowanie miejsc w Centrum Miasta, które mieszkańcy oceniają jako niebezpieczne oraz wspólne zastanowienie się, jak można uczynić je bezpieczniejszymi. Jakie zagrożenia mogą spotkać mieszkańców w Centrum Ełku? Jak wygląda ełckie centrum w weekendowy wieczór? Czy jest tu bezpiecznie i można zrobić, żeby tak było?

  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytania. Jednak przebieg spaceru, postulaty mieszkańców, ich uwagi i postulaty znajdziecie w poniższym dokumencie. 

   

 • raport drzewa[3].jpg

  Raport ze Spaceru "Centrum Betonem porośnięte?" już dostępny.

  2018-11-20 16:07

  Pamiętacie Spacer Badawczy zatytułowany "Centrum betonem porośnięte?". Miał on celu zwizualizowanie zmian związanych z modernizacją ul. Wojska Polskiego, szczególnie w kontekście wycinki drzew. Wydarzenie wywołało niemałe poruszenie w naszej lokalnej społeczności. To daje nam do zrozumienia, że są to istotne tematy dla naszej ełckiej społeczności. Dlatego kontynuuyjemy cykl spotkań badawczych. Wkrótce poruszymy temat naszego jeziora. Rezerwujcie czas na początku grudnia. 

  Tymczasem zapraszamy do lektury. 

 • logo-warmia-i-mazury.jpg

  Nabór do Rady Działalności Pożytku Publicznego.

  2018-10-02 09:30

  Szanowni Państwo!

  Jeszcze do 22 listopada br. trwa nabór kandydatów do Rady Działalności Pożytku Publicznego (5 przedstawicieli organizacji pozarządowych).

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry