Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • strona[16].jpg

  Raport z projektu Mam Prawo Wiedzieć.

  2019-02-20 13:00

  Po co prowadzimy serwis Mam Prawo Wiedzieć? Po co zamieszczamy protokoły z posiedzeń, skoro są w Biuletynie Informacji Publicznej? Po co ełczanom informacja jak poszczególni radni i radne głosują w konkretnych sprawach? Ważne, co udało się uchwalić i zrobić. Po co mieszkańcom kontakt mailowy, telefoniczny czy dyżury radnej i radnego? 

 • STRONA.jpg

  Zmiany w CIT-8 i sprawozdaniach finansowych dla NGO

  2019-02-19 10:21

  2019 rokiem zmian w składaniu deklaracji CIT-8, oraz sprawozdań finansowych dla NGO. Teraz wszystkie dekaracje będziemy składali elektronicznie. Będzie to wymagało między innymi podpisu elektronicznego, co generuje dodatkowe koszty. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.

 • strona[3][1].jpg

  W jakim stanie jest nasze jezioro? Czy w centrum jest bezpiecznie ? Czy planowana wycinka jest potrzebna ?

  2019-02-13 14:03

  Na te i wiele innych pytań próbowaliśmy odpowiedzieć na Spacerach Badawczych. Ich celem nadrzednym bylo monitorowanie dzialan samorzadu i dawanie mieszkancom wiedzy o jej poczynaniach
  W spacerach uczestniczyli zarówno mieszkańcy, ale również radni, urzędnicy i inne osoby zainteresowane danymi tematami. Od września odbyły się 3 spacery. Z każdego spaceru powstał raport.

 • strona pracownik[1].jpg

  Praca w OWES !

  2019-02-12 14:59

  Poszukujemy pracowników do projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku” na stanowiska: Opiekun biznesowy, Opiekun konsultant Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Giżycku, Lider procesu edukacji

   

 • 1[4].jpg

  "Od pomysłu do konkretu. Czas na ofertę miejscowości"

  2019-02-11 13:32

  Szkolenie pt. "Od pomysłu do konkretu. Czas na ofertę miejscowości" prowadzili nasi animatorzy Karol Paszkowski i Kamila Guzewicz. Podczas szkolenia mieszkańcy miejscowości Pieczonki, Spytkowo, Kożuchy Wielkie i Jagodne Wielkie pracowali nad przygotowaniem oferty i promocją swoich działań. 

 • Bez nazwy-1[5][1].jpg

  Publikujemy listę rankingową wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego!

  2019-02-02 12:25

  Komisja obradowała w ramach 3 posiedzeń, ale ostatecznie wsparcie przyznano wszystkim aplikującym podmiotom. Serdecznie gratulujemy!

   

  Poniżej lista rankingowa:

 • logo OWES_L[5].png

  OWES EŁK zaprasza na szkolenia otwarte

  2019-01-31 08:57

  Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na cykl dwóch jednodniowych szkoleń otwartych.

  Szkolenia skierowane są do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry