• Targes.pl
 • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
 • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
 • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • CISintegracja1.JPG

  AlterCIS łączy uczestników

  2018-08-03 12:21

       Po raz kolejny kadra Centrum Integracji Społecznej AlterCIS  zorganizowała uczestnikom spotkanie integracyjne. To była wyśmienita okazja aby lepiej się poznać, spędzić miłe chwile w gronie zaprzyjaźnionych osób jak również wymienić doświadczenia. 

 • szkolenie ksiegowe.jpg

  Aspekty finansowo-księgowe w PES

  2018-07-31 15:32

  Kreatywne księgowanie to wielka moc, ale jak to z nadprzyrodzonymi zdolnościami bywa, wiąże się z nią wielka odpowiedzialność. Kinga Wołotkiewicz, nasza super bohaterka, a przy okazji ekspert w kwestiach księgowo-finansowych podmiotów ekonomi społecznej nauczy Was jak z niej korzystać. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI, zaprasza na bezpłatne szkolenie otwarte, które odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia br. w Folwarku Łękuk.

 • LOGIKA.jpg

  Napisać projekt doskonały - zapraszamy na szkolenie z logiki projektowej

  2018-07-30 13:52

  Choć źródeł finansowania działań organizacji pozarządowych jest sporo, większość z nich wciąż swoją działalność opiera o środki pozyskiwane w ramach dotacji i grantów. Jak napisać więc projekt doskonały? Od czego zacząć? Co jest w nim najważniejsze? Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja we wspołpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza serdecznie organizacje z powiatów: ełckiego, giżyckiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiegoi oleckiego na dwudniowe, darmowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia w Ełku.

 • maly baner.jpg

  Zapraszamy na śniadanie obywatelskie!

  2018-07-20 12:07

  Już w sobotę 28 lipca odbędzie się kolejne śniadanie obywatelskie w parku. Tym razem wraz z Fundacją Kocham Jaśka oraz grupą wspaniałych ełczan współorganizujemy zbiórkę na rzecz Szymona Kalinowskiego, którego czeka wkrótce operacja serca. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach oraz zakupić wyjątkowe przedmioty. Zapraszamy!

 • bajorko[1].jpg

  Podsumowanie spaceru badawczego na osiedlu Północ II

  2018-07-19 12:14

  6 czerwca br. odbył się spacer badawczy na osiedlu Północ II w Ełku, podczas którego jego mieszkańcy mieli okazję do dyskusji na temat zagospodarowania terenu wokoł bajorka - znaku rozpoznawczego osiedla. W spotkaniu, oprócz samych mieszkańców, wzięli udział także radni z tego okręgu. Zapraszamy do zapoznania sie z podsumowaniem spotkania. 

 • DSC_6662.jpg

  Jak tworzy się sztukę w obejściu?

  2018-07-09 15:50

  Animatorka Kamila Guzewicz zabrała przedstawicieli organizacji z naszego regionu do gminy Jonkowo, gdzie w kilku wsiach powstały podwórkowo-domowe galerie, wystawy, warsztaty rękodzieła, koncerty, spektakle. Sztuka w obejściu to przedsięwzięcie, przygotowywane wspólnymi siłami przez ludzi mieszkających i tworzących  na Warmii, w sąsiadujących ze sobą podolsztyńskich wsiach.

 • pobrane[13].jpg

  Informacja ws. tworzenia nowej bazy wysyłkowej e-mail

  2018-07-03 09:12

  Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego Urzędu Marszałkowskiego przystąpiło do tworzenia bazy adresów e-mail osób i organizacji, na które będą wysyłane informacje dotyczące funkcjonowania sektora pozarządowego.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry