• Targes.pl
 • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
 • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
 • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • mamzdanie.png

  Zapraszamy do konsultacji założeń Resortowego Programu Ekonomia Społeczna

  2015-06-29 09:00

  W odpowiedzi na oczekiwania ze strony organizacji zainteresowanych Resortowym Programem Ekonomia Społeczna oraz mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc na warsztacie poświęconym wypracowaniu założeń Resortowego Programu Ekonomia Społeczna, który odbył się 18 maja br., w Warszawie, przekazujemy do konsultacji zarówno wstępne założenia Programu jak i raport podsumowujący spotkanie wspomniane spotkanie warsztatowe.

 • logotyp_zsrwo_kolor.jpg

  Model efektywnej kontraktacji usług społecznych

  2015-06-26 15:30

  Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie” wraz z partnerami opracował innowacyjny „Model efektywnej kontraktacji usług społecznych”. Zadaniem modelu jest wsparcie samorządów w procesie zlecania zadań własnych organizacjom pozarządowym, podmiotom ekonomii społecznej w formie efektywnego kontraktowania usług społecznych.

 • pobrane[7].jpg

  Głosowanie na kandydatów do ełckiej Rady Pożytku

  2015-06-23 17:59

  Prezydent Ełku zaprasza ełckie organizacje pozarządowe i pozostałe podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w głosowaniu na kandydatów do Rady Pożytku Publicznego w Ełku. Głosować można od 22 czerwca do 21 lipca 2015 r.

 • zamkniete.jpg

  23 czerwca - Konferencja i Targi ESSE - nasze biura będą zamknięte

  2015-06-23 08:00

  Szanowni Państwo, w dniu 23 czerwca nasze biura będą zamknięte. Zesół ADELFI (OWIES, AlterCIS, Stacja) bierze udział w wydarzeniu pn. "Nowe perspektywy rozwoju społeczeństwa obywatelskiego" - Forum rozwoju NGO i JST z subregionu ełckiego. W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy. 

 • fundusze-europejskie.jpg

  Środa z funduszami - wsparcie na aktywizację społeczną

  2015-06-18 10:19

  Lipcowe spotkania z przedstawicielami Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) adresowane są do organizacja pozarządowych.

 • pobrane[6].jpg

  Do 19 czerwca można zgłaszać kandydatów na członków Rady Pożytku Publicznego w Ełku

  2015-06-17 15:20

  Do 19 czerwca (piątek) można zgłaszać kandydatów na członków Rady Pożytku Publicznego w Ełku. W skład Rady będzie wchodzić 12 osób, w tym 6 z organizacji pozarządowych. 

 • plakat.jpg

  Największe wydarzenie obywatelskie subregionu ełckiego – konferencja, panele dyskusyjne, targi ekonomii społecznej, warsztaty – zapraszamy!

  2015-06-17 09:33

  Chcesz wiedzieć, jakie szanse niesie za sobą ekonomia społeczna? Jak skorzystać z nowych środków z RPO? Chcesz mieć większy wpływ na polityki publiczne? A może masz chęć poznać ofertę przedsiębiorstw społecznych? Jeśli tak, to zapraszamy na największe wydarzenie obywatelskie subregionu ełckiego – „Nowe perspektywy rozwoju społeczeństwa obywatelskiego” – Forum rozwoju współpracy NGO i JST subregionu ełckiego. Konferencja, panele dyskusyjne, targi ekonomii społecznej, warsztaty – to wszystko już 23 czerwca (wtorek) od 10:30 na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Ełku (ul. Grunwaldzka 1).

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry