• Targes.pl
 • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
 • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
 • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • images3.jpg

  Akcja integracja

  2015-07-03 14:07

  Wakacje, lato, pogoda dopisuje, wokół bajeczne Mazury - trudno wymarzyć sobie lepszą scenerię na integracyjne spotkanie w plenerze. A zatem serdecznie zapraszamy działaczy trzeciego sektora z terenu powiatu ełckiego na okraszone wieloma atrakcjami ognisko do Centrum Edukacji Ekologicznej w niedzielę 12 lipca na godzinę 16.00.

 • indeks[54].jpg

  Głosuj online - wybierz najciekawsze inicjatywy, współdecyduj o swoim mieście

  2015-07-01 12:00

  Chcesz mieć wpływ na to, co w najbliższym czasie zadzieje się w Ełku? Jesteś ciekawa/y jakie pomysły mają miejskie grupy nieformalne i organizacje pozarządowe? Zagłosuj online na projekty wydarzeń, które najbardziej Ci się spodobają i miej swój wkład w rozwój społecznej aktywności w Ełku. Głosowanie potrwa do 8 lipca. Pomóż nam wybrać najlepsze pomysły, współdecyduj o tym, co w najbliższym czasie będzie się działo w Twoim mieście.

 • mamzdanie.png

  Zapraszamy do konsultacji założeń Resortowego Programu Ekonomia Społeczna

  2015-06-29 09:00

  W odpowiedzi na oczekiwania ze strony organizacji zainteresowanych Resortowym Programem Ekonomia Społeczna oraz mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc na warsztacie poświęconym wypracowaniu założeń Resortowego Programu Ekonomia Społeczna, który odbył się 18 maja br., w Warszawie, przekazujemy do konsultacji zarówno wstępne założenia Programu jak i raport podsumowujący spotkanie wspomniane spotkanie warsztatowe.

 • logotyp_zsrwo_kolor.jpg

  Model efektywnej kontraktacji usług społecznych

  2015-06-26 15:30

  Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie” wraz z partnerami opracował innowacyjny „Model efektywnej kontraktacji usług społecznych”. Zadaniem modelu jest wsparcie samorządów w procesie zlecania zadań własnych organizacjom pozarządowym, podmiotom ekonomii społecznej w formie efektywnego kontraktowania usług społecznych.

 • pobrane[7].jpg

  Głosowanie na kandydatów do ełckiej Rady Pożytku

  2015-06-23 17:59

  Prezydent Ełku zaprasza ełckie organizacje pozarządowe i pozostałe podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w głosowaniu na kandydatów do Rady Pożytku Publicznego w Ełku. Głosować można od 22 czerwca do 21 lipca 2015 r.

 • zamkniete.jpg

  23 czerwca - Konferencja i Targi ESSE - nasze biura będą zamknięte

  2015-06-23 08:00

  Szanowni Państwo, w dniu 23 czerwca nasze biura będą zamknięte. Zesół ADELFI (OWIES, AlterCIS, Stacja) bierze udział w wydarzeniu pn. "Nowe perspektywy rozwoju społeczeństwa obywatelskiego" - Forum rozwoju NGO i JST z subregionu ełckiego. W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy. 

 • fundusze-europejskie.jpg

  Środa z funduszami - wsparcie na aktywizację społeczną

  2015-06-18 10:19

  Lipcowe spotkania z przedstawicielami Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) adresowane są do organizacja pozarządowych.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry