• Targes.pl
 • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
 • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
 • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • logo_Stacja_S_color.png

  Spotkanie dla NGO z powiatu ełckiego - NIE SAMĄ DOTACJĄ ORGANIZACJA ŻYJE

  2014-10-10 13:37

  Serdecznie zapraszamy na doradztwo grupowe organizacje pozarządowe z powiatu ełckiego. Dowiedzą się Państwo dzięki niemu skąd, oprócz lokalnych grantów, organizacja może czerpać fundusze na swoją działalność i rozwój, jak nie zamykać się na inne możliwości i szukać innej opcji niż tak często spotykana wśród NGO metoda na przetrwanie "od grantu do grantu".

 • ankieta[1].jpg

  Wypełnij ankietę, wyraź zdanie w sprawie Programu Współpracy

  2014-10-10 11:36

  Zapraszamy zarówno osoby związane z sektorem pozarządowym, jak i pozostałych mieszkańców Ełku do wypełnienia ankiety, której celem jest zebranie uwag, opinii i pomysłów rozwiązań dotyczących kwestii współpracy miejskiego samorządu z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami pożytku publicznego w roku 2015. Kształt tej współpracy zależy także od Ciebie!

 • pobrane.jpg

  W Ełku też Mamy Prawo Wiedzieć. Wolontariusz poszukiwany.

  2014-10-09 15:22

  Jeśli ktoś z Was chciałby zdobyć doświadczenie w prowadzeniu strony będącej częścią dużego, ogólnopolskiego projektu, jeśli do tego posiada zacięcie detektywa, jest dociekliwy i zainteresowany pracą samorządu, a dobro publiczne nie jest mu obojętne, to w proponowanym przez nas zajęciu będzie mógł się w pełni realizować.

 • indeks[12].jpg

  Jesteś przeciw wkładom własnym w projektach EFS? Podpisz petycję

  2014-10-06 11:44

  Czy wiesz, że EFS 2014-2020 przewiduje co najmniej 5% wkłady własne do projektów? Nie pozwólmy na to, aby projekty otrzymali tylko ci, których na to stać. Wspólnie podejmijmy inicjatywę i wyraźmy swoje stanowisko wypełniając petycję.

 • imagesx[1].jpg

  Ełcki Program Współpracy do dyskusji

  2014-10-06 10:41

  Rozpoczęły się konsultacje społeczne Ełckiego Programu Współpracy, który reguluje relacje i wpółdziałanie samorządu z organizacjami pozarządowymi w naszym mieście. W związku z tym zapraszamy działaczy ełckich NGOsów do zabrania głosu w kwestiach, które tak bardzo ich dotyczą. To także od Was zależy jak będzie się układała współpraca z miejskimi władzami. Uwagi, opinie, pomysły można zgłaszać do 17 października.

 • images[18].jpg

  Zgłoś się do projektu i zostań członkiem Powiatowej Rady Pożytku Publicznego!

  2014-09-24 16:03

  Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w Twoim powiecie? Już dziś możesz dołączyć do tworzącej się Powiatowej Rady Pożytku Publicznego! Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację do projektu „Dialog obywatelski sieci powiatów mazurskich”, który realizowany będzie w powiecie: piskim, ełckim, oleckim, giżyckim, mrągowskim i węgorzewskim. Jest to projekt, który poprowadzi uczestników krok po kroku przez proces tworzenia Powiatowej Rady Pożytku Publicznego.

 • images[17].jpg

  Województwo konsultuje. Podejmujmy decyzje razem.

  2014-09-22 13:04

  Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych "Programu współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z organizacjami pozarządowymi (...)" przedstawicieli NGO, bo to w jaki sposób będzie kształtowała się współpraca z samorządem w przyszłym roku, zależy właśnie od Was. Zabierz głos, przyjdź na spotkanie 30 września o godzinie 15.30 do Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku, ul. Podmiejska 5.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry