Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • imagesx[1].jpg

  Ełcki Program Współpracy do dyskusji

  2014-10-06 10:41

  Rozpoczęły się konsultacje społeczne Ełckiego Programu Współpracy, który reguluje relacje i wpółdziałanie samorządu z organizacjami pozarządowymi w naszym mieście. W związku z tym zapraszamy działaczy ełckich NGOsów do zabrania głosu w kwestiach, które tak bardzo ich dotyczą. To także od Was zależy jak będzie się układała współpraca z miejskimi władzami. Uwagi, opinie, pomysły można zgłaszać do 17 października.

 • images[18].jpg

  Zgłoś się do projektu i zostań członkiem Powiatowej Rady Pożytku Publicznego!

  2014-09-24 16:03

  Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w Twoim powiecie? Już dziś możesz dołączyć do tworzącej się Powiatowej Rady Pożytku Publicznego! Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację do projektu „Dialog obywatelski sieci powiatów mazurskich”, który realizowany będzie w powiecie: piskim, ełckim, oleckim, giżyckim, mrągowskim i węgorzewskim. Jest to projekt, który poprowadzi uczestników krok po kroku przez proces tworzenia Powiatowej Rady Pożytku Publicznego.

 • images[17].jpg

  Województwo konsultuje. Podejmujmy decyzje razem.

  2014-09-22 13:04

  Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych "Programu współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z organizacjami pozarządowymi (...)" przedstawicieli NGO, bo to w jaki sposób będzie kształtowała się współpraca z samorządem w przyszłym roku, zależy właśnie od Was. Zabierz głos, przyjdź na spotkanie 30 września o godzinie 15.30 do Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku, ul. Podmiejska 5.

 • ULOTKA-1.jpg

  Sklep społeczny - naprawdę tanio

  2014-09-18 14:29

  Zapraszamy na zakupy do Sklepu Społecznego. U nas można kupić dobre, markowe produkty w niskich, konkurencyjnych cenach. A im więcej klientów uda nam się pozyskać, tym ceny będą niższe.

   

 • RYKOWISKO_plakat.jpg

  Główna atrakcja września? RYKOWISKO

  2014-09-16 11:32

  Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie pełnej atrakcji i niezapomnianych wrażeń czyli w Rykowisku na Żurawinach, które odbędzie się 21 września w Pogobiu Średnim.

   

 • Elk_konsultuje_logo[1].jpg

  Konkurs! Zainspiruj nas, wygraj i zjedz obiad z Prezydentem Ełku.

  2014-09-05 12:44

  Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszy pomysł jak zachęcić mieszkańców powiatu ełckiego do udziału w konsultacjach społecznych. Na zgłoszenia czekamy do 15 października w biurze Stowarzyszenia Adelfi przy ul. Dąbrowskiego 10 lok. 2U lub pod adresem mailowym: malgorzata.zajac@adelfi.pl

   

 • indeks[8].jpg

  Zapraszamy na Galę Godnych Naśladowania

  2014-09-02 13:50

  Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zapraszają na uroczystą Galę XI edycji Konkursu „Godni Naśladowania”, która odbędzie się 10 września 2014, godz. 17.00 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie przy ul. Głowackiego 1. Konkurs „Godni Naśladowania” organizowany jest  przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego  już po raz jedenasty. Również w tym roku patronat nad Konkursem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Jacek Protas.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry