Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • logo_elk_tu_wracam.jpg

  Prezydent Ełku powołał pierwszą w historii miasta Radę Działalności Pożytku Publicznego w Ełku na lata 2015-2017

  2015-07-29 08:10

  Rada ma konsultować i opiniować m.in. projekty strategii rozwoju miasta Ełku; projekty pozostałych dokumentów strategicznych i programowych; projekty uchwał i aktów prawa miejscowego dotyczących sfery zadań publicznych z ustawy, w tym rocznego i wieloletniego programu współpracy; funkcjonowanie sektora pozarządowego; udzielanie pomocy iwyrażanie opinii w przypadku sporów między samorządem miasta a sektorem pozarządowym, wreszcie ma wyrażać opinię w sprawach dotyczących zadań publicznych oraz w sprawach rekomendowanych standardów realizacji zadań publicznych.

 • konsultacje-.jpg

  Projekt Programu Współpracy Ministerstwa Sprawiedliwości z NGO - konsultacje

  2015-07-15 08:40

  Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza do udziału w procesie konsultacji publicznych projektu Programu Współpracy Ministerstwa Sprawiedliwości z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016

 • indeks[57].jpg

  Ogłaszamy wyniki tegorocznego regrantingu!

  2015-07-10 13:21

  W ramach realizowanego przez Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja regrantingu, sposród 18 złożonych projektów, w tym roku dofinansowanie otrzymuje 13 inicjatyw. Po zaciętym boju w głosowaniu online i zebraniu ocen od członków Komisji Konkursowej, zliczeniu głosów i punktów - okazało się, że środków przeznaczonych przez miasto na realizację Miejskiego Programu Regrantingowego "Ełk, Tu działam" wystarczy na dotacje aż dla ponad 70 % złożonych projektów.

 • Bez tytulu.jpg

  Spot o ekonomii społecznej w TVP Olsztyn

  2015-07-09 12:12

  Od jutra (10 lipca) przez kolejne 4 dni w wieczornym paśmie magazynowym TVP Olsztyn będzie można obejrzeć nasz spot o ekonomizacji organizacji pozarządowych. 

 • indeks[56].jpg

  Uwaga - zmiana terminu ogniska

  2015-07-09 10:41

  W związku z Państwa licznymi głosami dotyczącymi zmiany terminu planowanego na niedzielę 12 lipca spotkania integracyjnego organizacji pozarządowych oraz pesymistycznymi prognozami pogody na ten dzień, zdecydowaliśmy się przełożyć ognisko na koniec sierpnia/początek września, kiedy to zakończy się sezon urlopowy i zgodnie z ideą integracji, będziemy mogli spotkać się w jak największym gronie.

 • images3.jpg

  Akcja integracja

  2015-07-03 14:07

  Wakacje, lato, pogoda dopisuje, wokół bajeczne Mazury - trudno wymarzyć sobie lepszą scenerię na integracyjne spotkanie w plenerze. A zatem serdecznie zapraszamy działaczy trzeciego sektora z terenu powiatu ełckiego na okraszone wieloma atrakcjami ognisko do Centrum Edukacji Ekologicznej w niedzielę 12 lipca na godzinę 16.00.

 • indeks[54].jpg

  Głosuj online - wybierz najciekawsze inicjatywy, współdecyduj o swoim mieście

  2015-07-01 12:00

  Chcesz mieć wpływ na to, co w najbliższym czasie zadzieje się w Ełku? Jesteś ciekawa/y jakie pomysły mają miejskie grupy nieformalne i organizacje pozarządowe? Zagłosuj online na projekty wydarzeń, które najbardziej Ci się spodobają i miej swój wkład w rozwój społecznej aktywności w Ełku. Głosowanie potrwa do 8 lipca. Pomóż nam wybrać najlepsze pomysły, współdecyduj o tym, co w najbliższym czasie będzie się działo w Twoim mieście.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry