• Targes.pl
 • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
 • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
 • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • CO POZA.png

  Co poza dotacją? Seminarium dotyczące pozyskiwania pieniędzy od darczyńców

  2018-09-05 15:10

  Serdecznie zapraszamy na seminarium dotyczące różnych pozadotacyjnych form pozyskiwania środków na działalność społeczną. Będziemy mówić o polskich doświadczeniach z finansowaniem projektów przez społeczność czyli crowdfundingu. Przedstawimy także podstawowe informacje na temat zbiórek publicznych. Przyjrzymy się jak Amerykanie organizują swoje akcje charytatywne oraz eventy i poszukamy inspiracji dla naszych organizacji. 

 • sniadanie strona.jpg

  Sentmentalnie na Śniadaniu Obywatelskim

  2018-09-05 09:12

  Myszka Miki gra w guziki, dziesiątki, stare augustowskie, czy rzymskie? W co zagramy w sobotę 15 września? Pamiętacie te gry ? A może dalej gracie? Nieważne. W każdym z obu tych przypadków zapraszamy na ostatnie już w tym roku Śniadanie Obywatelskie. Zapewniamy jak zawsze masę ciekawych tematów do obgadania, przepyszne jedzenie i wyborne towarzystwo. Jak co Śniadanie zapraszamy z własnymi łakociami na wspólny stół.

 • spotkanie1[1].jpg

  Ostatni dzień wakacji z AlterCIS

  2018-09-03 12:14

  31 sierpnia czyli ostatni dzień wakacji był wyśmienitą okazją, aby uczestnicy Centrum Integracji Społecznej AlterCIS mogli spotkać się i wspólnie pośpiewać.

 • 20180718_112238_Easy-Resize.com.jpg

  Żeglarskie warsztaty z ekonomią społeczną

  2018-08-07 12:32

  Sierpniowe upały najlepiej spędzać w chłodnej bryzie, dlatego na kolejne warsztaty z ekonomią społeczną zapraszamy nad jezioro. Stowarzyszenie Sportowe Pasje przybliży nam żeglarstwo oraz inne sporty wodne w letnie popołudnie 17 sierpnia br.

 • CISintegracja1.JPG

  AlterCIS łączy uczestników

  2018-08-03 12:21

       Po raz kolejny kadra Centrum Integracji Społecznej AlterCIS  zorganizowała uczestnikom spotkanie integracyjne. To była wyśmienita okazja aby lepiej się poznać, spędzić miłe chwile w gronie zaprzyjaźnionych osób jak również wymienić doświadczenia. 

 • szkolenie ksiegowe.jpg

  Aspekty finansowo-księgowe w PES

  2018-07-31 15:32

  Kreatywne księgowanie to wielka moc, ale jak to z nadprzyrodzonymi zdolnościami bywa, wiąże się z nią wielka odpowiedzialność. Kinga Wołotkiewicz, nasza super bohaterka, a przy okazji ekspert w kwestiach księgowo-finansowych podmiotów ekonomi społecznej nauczy Was jak z niej korzystać. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI, zaprasza na bezpłatne szkolenie otwarte, które odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia br. w Folwarku Łękuk.

 • LOGIKA.jpg

  Napisać projekt doskonały - zapraszamy na szkolenie z logiki projektowej

  2018-07-30 13:52

  Choć źródeł finansowania działań organizacji pozarządowych jest sporo, większość z nich wciąż swoją działalność opiera o środki pozyskiwane w ramach dotacji i grantów. Jak napisać więc projekt doskonały? Od czego zacząć? Co jest w nim najważniejsze? Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja we wspołpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza serdecznie organizacje z powiatów: ełckiego, giżyckiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiegoi oleckiego na dwudniowe, darmowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia w Ełku.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry