Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • Elk_konsultuje_logo.jpg

  Konsultacje społeczne - czyli po co i jak pytać mieszkańców o zdanie

  2014-11-06 11:38

  Zapraszamy na ostatnie z serii szkolenie dotyczące konsultacji społecznych. Tym razem o celach, metodach, narzędziach, moderowaniu i ewaluacji konsultacji porozmawiamy w Starych Juchach w Ośrodku Spółdzielni Socjalnej Dobra Siła w dniach 14-15 listopada. Na szkolenie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby żeby proces decyzyjny w powiecie ełckim nie leżał jedynie w rekach samorządu, ale angażował mieszkańców, zachęcał do dyskusji i otwierał drogę do poszukiwania najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań.

 • indeks[15].jpg

  Konkurs plastyczny

  2014-10-27 15:23

  Grupa nieformalna Słodziaki, Fundacja Ratujmy Życie i Ełckie Stowarzyszenie Diabetyków zapraszają do udziału w konkursie plastycznym dzieci i młodzież ze szkół miejskich oraz wiejskich.

 • Jerzy Plakat.jpg

  Dla Ciebie to chwila, dla innych całe życie

  2014-10-22 15:00

  W dniach 8-9 listopada w godzinach 12.00-18.00 w CH Brama Mazur odbędzie się rejestracja osób chętnych do zostania dawcami szpiku. Akcja dedykowana jest Jerzemu oraz innym osobom potrzebującym przeszczepienia szpiku od osób niespokrewnionych. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu z nr PESEL.

 • indeks[13].jpg

  Konkurs na hasło

  2014-10-16 14:01

  Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zaprasza do udziału w XIV edycji konkursu promującego wolontariat na Warmii i Mazurach. Konkurs Barwy Wolontariatu to inicjatywa dzięki której możemy zaprezentować i nagrodzić sylwetki niezwykłych, najbardziej aktywnych wolontariuszy na terenie Warmii i Mazur. Zapraszaliśmy Was już do przesyłania zgłoszeń, a teraz zapraszamy także do udziału w konkursie na najlepsze hasło promujące wolontariat.

 • images (2).jpg

  Obrady Sejmiku Organizacji Pozarządowych Powiatu Ełckiego

  2014-10-14 20:34

  Serdecznie zapraszamy szanownych działaczy trzeciego sektora z powiatu ełckiego na obrady III Sejmiku Organizacji Pozarządowych Powiatu Ełckiego 29 października 2014 roku o godz. 16:30 do sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ełku.

 • logo_Stacja_S_color.png

  Spotkanie dla NGO z powiatu ełckiego - NIE SAMĄ DOTACJĄ ORGANIZACJA ŻYJE

  2014-10-10 13:37

  Serdecznie zapraszamy na doradztwo grupowe organizacje pozarządowe z powiatu ełckiego. Dowiedzą się Państwo dzięki niemu skąd, oprócz lokalnych grantów, organizacja może czerpać fundusze na swoją działalność i rozwój, jak nie zamykać się na inne możliwości i szukać innej opcji niż tak często spotykana wśród NGO metoda na przetrwanie "od grantu do grantu".

 • ankieta[1].jpg

  Wypełnij ankietę, wyraź zdanie w sprawie Programu Współpracy

  2014-10-10 11:36

  Zapraszamy zarówno osoby związane z sektorem pozarządowym, jak i pozostałych mieszkańców Ełku do wypełnienia ankiety, której celem jest zebranie uwag, opinii i pomysłów rozwiązań dotyczących kwestii współpracy miejskiego samorządu z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami pożytku publicznego w roku 2015. Kształt tej współpracy zależy także od Ciebie!

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry