Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • biegun.jpg

  Biegun Zimna 2015 - zapraszamy

  2014-11-20 09:48

  Po raz TRZECI w Puszczy Boreckiej w dniach 30.01.-2.02.2015 spotkają się Zimowi Ludzie : polarnicy, traperzy, indianiści, harcerze, przyrodnicy, miłośnicy survivalu, maszerzy, narciarze, fotograficy i wszyscy ci, którym zimno nie przeszkadza we wszelkiej zimowej aktywności. Impreza nawiązuje do starej tradycji, znanej z różnych miejsc w świecie, gdzie wczesną wiosną do osiedli ściągali traperzy i ludzie gór by handlować, bawić się i rywalizować w różnych oryginalnych konkurencjach. Jest to jedyne takie miejsce w kraju, gdzie można się zimą spotkać, uczyć i bawić w tak licznym i różnorodnym gronie Zimowych Ludzi - w autentycznych puszczańskich warunkach biwakowych, bez zaplecza hotelowego.

 • Elk_konsultuje_logo.jpg

  Twoje Miasto w Twoich Rękach - zapraszamy na konsultacje

  2014-11-12 13:27

  Czego brakuje w centrum Ełku? Co można zrobić by żyło się w nim lepiej? Jakich zmian potrzebujemy, co nas niepokoi, co stanowi problem? Porozmawiajmy o naszej przestrzeni – razem dla zmian. Urząd Miasta Ełku wraz ze Stowarzyszeniem Adelfi serdecznie zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące obszaru śródmieścia (konsultowany dokument to Program Rewitalizacji Ełku do roku 2020). Zapraszamy na spotkanie do Miejskiej Biblioteki Publicznej 18 listopada na godzinę 16.00. 

 • images[29].jpg

  Chrońmy naszą przyszłość - obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą

  2014-11-07 10:43

  Ełckie Stowarzyszenie Diabetyków, Mazurskie Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej DIA.MED w Ełku, Fundacja Ratujmy Życie, grupa nieformalna Słodziaki i grupa nieformalna Szansa serdecznie zapraszają na obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą, które odbędą się w dniu 14 listopada w godzinach 13-17 w Ełckim Centrum Kultury. Oprócz wielu atrakcji przygotowanych na ten dzień przez organizatorów, będzie można skorzystać z bogatej palety badań profilaktycznych.

 • Elk_konsultuje_logo.jpg

  Konsultacje społeczne - czyli po co i jak pytać mieszkańców o zdanie

  2014-11-06 11:38

  Zapraszamy na ostatnie z serii szkolenie dotyczące konsultacji społecznych. Tym razem o celach, metodach, narzędziach, moderowaniu i ewaluacji konsultacji porozmawiamy w Starych Juchach w Ośrodku Spółdzielni Socjalnej Dobra Siła w dniach 14-15 listopada. Na szkolenie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby żeby proces decyzyjny w powiecie ełckim nie leżał jedynie w rekach samorządu, ale angażował mieszkańców, zachęcał do dyskusji i otwierał drogę do poszukiwania najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań.

 • indeks[15].jpg

  Konkurs plastyczny

  2014-10-27 15:23

  Grupa nieformalna Słodziaki, Fundacja Ratujmy Życie i Ełckie Stowarzyszenie Diabetyków zapraszają do udziału w konkursie plastycznym dzieci i młodzież ze szkół miejskich oraz wiejskich.

 • Jerzy Plakat.jpg

  Dla Ciebie to chwila, dla innych całe życie

  2014-10-22 15:00

  W dniach 8-9 listopada w godzinach 12.00-18.00 w CH Brama Mazur odbędzie się rejestracja osób chętnych do zostania dawcami szpiku. Akcja dedykowana jest Jerzemu oraz innym osobom potrzebującym przeszczepienia szpiku od osób niespokrewnionych. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu z nr PESEL.

 • indeks[13].jpg

  Konkurs na hasło

  2014-10-16 14:01

  Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zaprasza do udziału w XIV edycji konkursu promującego wolontariat na Warmii i Mazurach. Konkurs Barwy Wolontariatu to inicjatywa dzięki której możemy zaprezentować i nagrodzić sylwetki niezwykłych, najbardziej aktywnych wolontariuszy na terenie Warmii i Mazur. Zapraszaliśmy Was już do przesyłania zgłoszeń, a teraz zapraszamy także do udziału w konkursie na najlepsze hasło promujące wolontariat.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry