• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • ZAKUPY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNE
  • EDUKACJA, KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI A PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ SPOŁECZNA
  • SEMINARIUM TEMATYCZNE "SPRAWOZDAWCZOŚĆ W ORGANIZACJACH POZARZĄDOWYCH"
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Dlaczego warto się ekonomizować? Zapraszamy na seminarium w Olecku

Aktualności » Dlaczego warto się ekonomizować? Zapraszamy na seminarium w Olecku

2017-08-22 08:34

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne pt.“Działalność odpłatna i gospodarcza w organizacji pozarządowej – dlaczego warto się ekonomizować”, które odbędzie się 26 sierpnia br. w Olecku- w siedzibie Fundacji Rozwoju Ziemi Oleckiej, przy ul. Wojska Polskiego 13 w Olecku, o godzinie 10:00.


Celem seminarium jest podniesienie wiedzy związanej z ekonomizacją organizacji pozarządowych, możliwością pozyskania funduszy na działalność przedsiębiorstw społecznych.


Seminarium skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych chcących ekonomizować swoją działalność i środowisk/społeczności przystępujących do wspólnej realizacji inicjatywy na rzecz rozwoju ekonomii społecznej oraz do osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych oraz podmiotów ekonomii społecznej.


Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo:sylwia.gajewska@adelfi.pl lub telefonicznie: 536 535 602 do dnia 24 sierpnia 2017 r. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry