Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Dodatkowe konkursy UM Ełk

Konkursy » Dodatkowe konkursy UM Ełk

Prezydent Miasta Ełku ogłosił nabór wniosków w otwartych konursach ofert na realizację zadań Samorządu Miasta Ełku na rok 2017 w zakresie Poradnictwa zdrowia psychicznego, Wypoczynku letniego dzieci i młodzieży, Organizacji pomocy sąsiedzkiej, Modelowej Szkoły Animatorów i Pedagogów Społecznych. Wnioski można składać do 24 marca. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami oraz procedurą konkursową, a na konsultacje projektów zapraszamy do Ełckiego Centrum Obywatelskiego STACJA.

Informacje dotyczące ogłoszonych konkursów dostępne są na stronie: http://bip.elk.warmia.mazury.pl/250/Dokumenty_konkursowe/

Nabór wniosków odbywa się za pomocą systemu witkac.pl Platforma witkac.pl nie jest jedyną nowością tegorocznego konkursu. Przypominamy, że obowiązują już nowe wzory ofert, umów oraz sprawozdań z realizacji zadań.

Wnioski konsultować można w Ełckim Centrum Obywatelskim STACJA (ul. Małeckich 3/1) bezpośrednio z pracownikiem ECO - Pauliną Zajkowską, telefonicznie  87 737 74 82oraz mailowo stacja@adelfi.pl, po uprzednim umówieniu się na doradztwo.

drukuj

kontakt

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej STACJA
oraz Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja 

ul. Małeckich 3 lok. 1, 
19-300 Ełk 
tel. 87 737 74 82
e-mail: stacja@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry