• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Druga rozprawa administracyjna w sprawie przebudowy ulicy Wojska Polskiego

Aktualności » Druga rozprawa administracyjna w sprawie przebudowy ulicy Wojska Polskiego

2017-11-03 10:42

7 listopada br. o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku przy. ul. Piłsudskiego 4 odbędzie się druga rozprawa administracyjna z udziałem ełczan w sprawie przebudowy ulicy Wojska Polskiego. Organizatorem spotkania jest Prezydent Miasta Ełku.

To drugie spotkanie związane z prowadzonym  postępowaniem dotyczącym wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie ul. Wojska Polskiego w Ełku na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego, Kajki i 11 Listopada do skrzyżowania z ul. Kościuszki wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej. Przypomnijmy, że w razie pozytywnej decyzji Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie z ulicy Wojska Polskiego najprawdopodobniej zniknie od 270 do 317 drzew. Pierwsza rozprawa administracyjna w tej sprawie odbyła się 25 października w Ełckim Centrum Kultury.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, a także do zapoznania się z dokumentacją sprawy w Urzędzie Miasta Ełku przy ul. Piłsudskiego 4, pokój nr 373, w godzinach 8 – 15.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry