Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Ełcki Ekonomiak Szkołą Przyjazną Ekonomii Społecznej? Zagłosuj w plebiscycie!

Aktualności » Ełcki Ekonomiak Szkołą Przyjazną Ekonomii Społecznej? Zagłosuj w plebiscycie!

2018-05-22 12:39

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego uruchomił platformę umożliwiającą  głosowanie w plebiscycie publiczności  na  „Szkołę Przyjazną Ekonomii Społecznej w województwie warmińsko-mazurskim w roku 2018”. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu, szansę na wygraną na Zespół Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku.

Głosy można oddawać  tutaj: www.es.warmia.mazury.pl raz na dzień z danego adresu IP komputera.  Konkurs trwa do 31 maja 2018 roku.

Członkowie Kapituły Konkursu nominowali w roku 2018   pięć szkół z Warmii i Mazur do „Głosowanie w plebiscycie publiczności” tj.:

1)   Zespół Szkół nr 5 im. K .Brzostowskiego w Ełku

2)   Szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika w Iławie

3)   Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku

4)   Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie

5)   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach

W pierwszym etapie Członkowie Kapituły ocenili przesłane rekomendacje szkół z regionu Warmii i Mazur. Należy podkreślić, iż rekomendacje w powyższym Konkursie mogły składać zarówno same szkoły, jak również wszystkie zainteresowane podmioty ekonomii społecznej z woj. warmińsko-mazurskiego na rzecz danej szkoły tj.: centra integracji społecznej (CIS), kluby integracji społecznej (KIS), zakłady aktywności zawodowej (ZAZ), warsztaty terapii zajęciowej (WTZ), spółdzielnie socjalne, spółdzielnie inwalidów i niewidomych, spółki prawa handlowego (spółki non-profit), fundacje, stowarzyszenia oraz Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej. 

Warunkiem udziału w przedmiotowym Konkursie było złożenie rekomendacji w wersji papierowej i elektronicznej. W drugiej kategorii Konkursu tzw. „Głosowanie w plebiscycie publiczności”, Członkowie Kapituły podejmują decyzje o wyborze wniosków rekomendacji, które kierują do głosowania internetowego poprzez stronę www.es.warmia.mazury.pl. Szczegółowe informacje o Konkursie opisane są w Regulaminie  Konkursu. 

Wszelkich informacji dotyczących Konkursu udzielają Pani Magdalena Mańkowska oraz Pan Dariusz Jóźwiak, specjaliści ds. ekonomii społecznej, pod numerem telefonu (89) 521 -95-23 lub za pośrednictwem adresu e-mail: m.mankowska@warmia.mazury.pl,d.jozwiak@warmia.mazury.pl.

Jednocześnie Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie informauje, iż uroczyste nagrodzenie tegorocznych  Laureatów i Wyróżnionych w niniejszym Konkursie nastąpi podczas Konferencji  pt. „Innowacje w rozwoju ekonomii społecznej  i solidarnej - doświadczenia regionalne i krajowe“ organizowanej w ramach obchodów  VI Warmińsko - Mazurskich Dni z Ekonomią Społeczną  w dniu  8 czerwca 2018 r.  w siedzibie ERANOVA Miejsce Kreatywnej Aktywności w Olsztynie.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry