• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Ełckie mamy mają moc

Aktualności » Ełckie mamy mają moc

2017-08-21 15:43

Podczas kolejnego już śniadania obywatelskiego, które miało miejsce w minioną sobotę 19 sierpnia w Parku Solidarności w Ełku, odbyła się giełda ełckich mam, podczas której można było sprzedać, kupić oraz wymienić się akcesoriami dziecięcymi. To inicjatywa Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja oraz mam skupiających się na facebookej grupie Społeczności Ełckich Mam.


Ubranka, zabawki, książki, rowerki, wózki, nosidełka, herbata i kawa oraz ulubione przekąski - do tego wspaniała letnia pogoda oraz energia kilkudziesięciu mam, które odwiedziły w sobotę 19 sierpnia Park Solidarności. Tak w wielkim skrócie wyglądała pierwsza w Ełku giełda mam zorganizowana podczas cyklicznych, wiosenno-letnich śniadań obywatelskich.


Pomysł zorganizowania pchlego targu dedykowanego mamom zrodził się na facebookowej grupie Społeczności Ełckich Mam po lipcowym śniadaniu obywatelskim. Z Ełckim Centrum Obywatelskim skontaktowała się wówczas jedna z administratorek grupy z prośbą o pomoc w zorganizowaniu wydarzenia. Cieszymy się z każdej inicjatywy podejmowanej przez mieszkańców Ełku, dlatego z chęcią przyłączyliśmy się do akcji.


Fotorelacja z wydarzenia znajduje się na stronie FB Stowarzyszenia Adelfi.


Organizatorem śniadania obywatelskiego jest Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi w ramach projektu współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry