• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Forum Inicjatyw Młodzieżowych

Aktualności » Forum Inicjatyw Młodzieżowych

2017-09-18 13:58

W czwartek 21 września w Warchlak Art Pub w Ełku odbędzie się I Forum Inicjatyw Młodzieżowych Powiatu Ełckiego. W programie m.in. przegląd projektów i programów skierowanych do młodzieży oraz podsumowanie projektu „Regranting młodzieżowy Powiatu Ełckiego” . Do udziału w wydarzeniu zapraszamy młodzież z powiatu ełckiego oraz organizacje i instytucje działające na rzecz młodzieży.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.00 przeglądem projektów i programów skierowanych do młodzieży, w którym udział wezmą uczniowie ełckich szkół ponadgimnazjalnych. Następnie, po 3-godzinnej przerwie zaprosimy do podsumowania inicjatyw młodzieżowych realizowanych w ramach projektu „Regranting młodzieżowy Powiatu Ełckiego”, w ramach którego Stowarzyszenie Adelfi rozdało 4000 zł na inicjatywy realizowane podczas wakacji przez młodzież z powiatu ełckiego. Zastanowimy się również nad założeniami lokalnej inicjatywy na rzecz młodzieży. Na zakończenie zaprosimy organizacje i instytucje pracujące z młodzieżą do prezentacji swoich osiągnięć i ofert.

 

Program Forum Inicjatyw Młodzieżowych 

9.00 - 13.00 - przegląd projektów, programów i inicjatyw skierowanych do młodzieży - prezentacje dla grup szkolnych
16.00 - 16.45 - podsumowanie projektów realizowanych przez młodzież w ramach „Regrantingu młodzieżowego Powiatu Ełckiego” - panel z udziałem realizatorów działań
16.45 - 17.15 - lokalna koalicja na rzecz młodzieży - główne założenia
17.15 - 18.00 - prezentacja organizacji, instytucji pracujących z młodzieżą i dla młodzieży

Szczegółowych informacji dotyczących Forum udziela Paulina Zajkowska, pracownik Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja, 87 737 74 82, stacja@adelfi.pl.

 

Projekt „Regranting młodzieżowy Powiatu Ełckiego” realizowany przez Stowarzyszenie Adelfi, współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry