Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

II Forum Inicjatyw Pozarządowych Powiatu Ełckiego

Kalendarz wydarzeń » II Forum Inicjatyw Pozarządowych Powiatu Ełckiego

2016-06-18 13:34

Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza działaczy organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z powiatu ełckiego na II Forum Inicjatyw Pozarządowych Powiatu Ełckiego. Forum odbędzie się 18 czerwca i będzie obfitowało w niespodzianki i niezapomniane emocje.

Tym razem na Forum zapraszamy do Ełku. Serię wydarzeń rozpoczniemy Śniadaniem Obywatelskim w Parku Solidarności (godz.10.00) połączonym z panelami dyskusyjnymi. Podczas śniadania będzie można nie tylko lepiej się poznać, spokojnie porozmawiać, zjeść coś pysznego w doborowym towarzystwie, ale także zagrać w planszówki i podyskutować z naszymi ekspertami na tematy związane ze społeczną aktywnością w powiecie, zmianami prawnymi dotyczącymi trzeciego sektora i szukaniem nowych źródeł finansowania działań organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Na śniadanie warto przynieść swój koc i koszyk z ulubionymi produktami śniadaniowymi. Co prawda przygotujemy dla Was leżaki, koce i drobny poczęstunek, ale w wypadku dużej frekwencji, może ich zabraknąć. Zresztą samą ideą śniadania jest dzielenie się :)

Następnie o godzinie 12.00 zaprosimy Was do stworzenia drużyn i udziału w niezwykłej Grze Terenowej. Podążając tajemniczym szlakiem, odpowiadając na pytania dotyczące m.in. organizacji pozarządowych, będziecie mieli okazję zbudować zespół, odświeżyć wiedzę, wziąć udział w emocjonującej rywalizacji. A zwycięskie ekipy otrzymają nagrody z piekła rodem :) – ostry coaching z Urszulą Podurgiel – prezes Stowarzyszenia Adelfi - w obszarach, w których organizacja/grupa wymaga szczególnego wsparcia.

Po grze nastąpi chwila przerwy na zebranie sił, obiad, przygotowanie na wieczorne eventy (zmiana stroju, itp.). A już o 19.00 rozpoczniemy wystawę związaną z 10-leciem Stowarzyszenia Adelfi (Karczma Stary Spichlerz), którą będziemy chcieli podziękować Wam za lata współpracy, inspiracji, zmian na lepsze. Za wszystkie wysiłki społeczników, aktywistów, ludzi czynu. Ostatnim punktem integrującym i tworzącym przestrzeń do wspólnej zabawy i zacieśniania relacji będą koncerty. Rozpoczniemy je o godzinie 20.00, a zagrają: The Message, Max Bravura , Rock Konia.

Mamy nadzieję, że taka formuła II FIPPE pozwoli na zdecydowanie solidniejszą integrację i będzie po prostu okazją do uczczenia nas samych – NGO i grup nieformalnych powiatu ełckiego.

Aby wziąć udział w Forum (wszystkie wydarzenia są bezpłatne), prosimy o wypełnienie i dostarczenie do biura Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja przy ul. Małeckich 3/1 lub wysłanie mailem na adres: stacja@adelfi.pl zamieszczonego poniżej formularza zgłoszeniowego. Formularz może być imienny - jesli jedna osoba z organizacji/grupy chce wziąć udział w Forum lub grupowy - jeżeli w Forum będzie uczestniczyć kilka osób z organizacji /grupy. Można wziąć udział w wybranych wydarzeniach.

Projekt "Ełckie Centrum Obywatelskie" jest współfinansowany z budżetu Powiatu Ełckiego.

NazwaRozmiarData
icoProgram II FIPPE.doc145.50 KB2016-06-03 13:34
icoFormularz zgloszeniowy FIPPE[2].doc145.00 KB2016-06-03 13:35
icoGrupowy formularz zgloszeniowy FIPPE.doc145.00 KB2016-06-08 15:09
drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry