Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Informacja ws. tworzenia nowej bazy wysyłkowej e-mail

Aktualności » Informacja ws. tworzenia nowej bazy wysyłkowej e-mail

2018-07-03 09:12

Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego Urzędu Marszałkowskiego przystąpiło do tworzenia bazy adresów e-mail osób i organizacji, na które będą wysyłane informacje dotyczące funkcjonowania sektora pozarządowego.

Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie uprzejmie informuje, że w związku ze stosowaniem nowych przepisów dot. ochrony danych osobowych (RODO), zostanie zlikwidowana baza kontaktowa do organizacji pozarządowych. Jednocześnie zostanie stworzona nowa baza adresowa w celu przekazywania informacji dot. funkcjonowania sektora pozarządowego - za pomocą poczty elektronicznej - przez Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego z adresu: op@warmia.mazury.pl

Baza będzie zakładana na podstawie Państwa ZGODY na przesyłanie do siebie/organizacji informacji z Biura. Jeżeli chcecie Państwo, aby informacje do Was przychodziły, uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonego poniżej formularza i przesłanie (może być skan) lub dostarczenie bezpośrednio do Biura Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. Głowackiego 17, 10-447 Olsztyn.


Załączone pliki: 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry