Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Klauzule społeczne – zapraszamy na seminarium w Ełku

Aktualności » Klauzule społeczne – zapraszamy na seminarium w Ełku

2014-03-04 10:34

W związku z realizacją ogólnopolskiego programu szkoleń, kierowanego do osób związanych z zamówieniami publicznymi, w Ełku 10 marca br. odbędzie się seminarium dotyczące klauzul społecznych.

Szkolenia z klauzul społecznych są częścią projektu Zintegrowany System Wsparcia Ekonomii Społecznej realizowanego w ramach partnerstwa ośmiu instytucji, z Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich jako Liderem Projektu, oraz przy wsparciu Departamentu Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Od 2014 roku w ramach Projektu realizowany jest komponent związany z wdrażaniem i upowszechnianiem klauzul społecznych wśród jednostek samorządu terytorialnego, jako narzędzia rozwiązywania problemów społecznych. Zadanie to, realizowane we współpracy ISP, przy wsparciu Urzędu Zamówień Publicznych, oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, ma na celu upowszechnienie nowego podejścia do zamówień publicznych, poprzez szeroko zakrojoną i ogólnopolską akcję szkoleniową, dedykowaną osobom odpowiedzialnym za zamówienia publiczne w jednostkach samorządu terytorialnego.

Szkolenia kierowane są do pracowników jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli (oraz ich jednostek organizacyjnych) odpowiedzialnych za procesy związane z zamówieniami publicznymi, głównie z wydziałów i biur odpowiedzialnych za zamówienia publiczne, jak również pracowników nie będących pracownikami tych wydziałów, ale przygotowujących zamówienia (opisy przedmiotów zamówienia, Specyfikacje Istotnych Warunków Zamówienia) czy też osoby odpowiedzialne za inicjowanie zamówień w urzędach.

Seminarium odbędzie się 10 marca w kamienicy przy ul. Małeckich 3 w Ełku, w sali nr 36 (IV piętro) w godzinach 9.00 – 16.00. Zgłoszenia na szkolenie prosimy wypełniać na stronie projektu www.klauzulespoleczne.pl

Pozostałe szkolenia w woj. warmińsko-mazurskim:

  1. Elbląg – 11 marca 2014 r.
  2. Olsztyn- 14 kwietnia 2014 r.

Powyższe informacje pochodzą ze strony projektu Zintegrowany System Wsparcia Ekonomii Społecznej.

NazwaRozmiarData
icoPROGRAM seminarium.pdf210.67 KB2014-03-11 16:58
drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry