Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Kolejna edycja funduszy na infrastrukturę z Fundacji Kulczyk

Konkursy » Kolejna edycja funduszy na infrastrukturę z Fundacji Kulczyk

Ruszyła pierwsza tegoroczna edycja Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. – Dwa razy do roku nagradzają najlepsze pomysły, które trwale zmieniają rzeczywistość. Każda edycja to setki wniosków i długie obrady ekspertów. Projekty są coraz lepsze bo wnioskujący są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie. Chcemy, by sam konkurs miał widoczny wpływ na świat inwestycji społecznych – tłumaczy Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation. Wnioski w pierwszej edycji Konkursu należy składać w nieprzekraczalnym terminie od dnia 1 marca 2017 r. godz. 00.01 do dnia 30 czerwca 2017 oku, do godz. 23.59.

Konkurs dedykowany jest organizacjom pozarządowym, przedsiębiorstwom społecznym, spółdzielniom, instytucjom kultury i jednostkom samorządu terytorialnego.

– Z całego serca gratuluję zwycięzcom. Mamy nadzieję, że szybko uda się zrealizować zaplanowane inwestycje. Organizując akcje pomocowe w Polsce i na całym świecie widzimy, że właśnie projekty infrastrukturalne mają ogromne znaczenie, by dokonała się zmiana społeczna. Często od studni, mostu, szpitala czy wyposażenia szkoły zaczyna się pozytywna i dynamiczna transformacja otoczenia. Bardzo się cieszę, że wśród naszych rodaków jest właśnie taka chęć zmiany – podkreśla Dominika Kulczyk, Prezes Kulczyk Foundation.

W każdym roku kalendarzowym odbywają się dwie edycje Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. Zwycięzców pierwsze tegorocznej edycji poznamy 15 sierpnia 2017 r.

Co trzeba zrobić, by przybliżyć się do zwycięstwa?

  1. Przeczytać uważnie, dlaczego Fundacji zależy  na infrastrukturze:http://kulczykfoundation.org.pl/media/63314/granty.pdf
  2. Przeczytać dokładnie REGULAMIN:http://kulczykfoundation.org.pl/media/109366/regulamin-konkursu-grantowego_2017.pdf

  1. Zapoznać się z FORMULARZEM APLIKCYJNYM i wypełnić go: http://www.kulczykfoundation.org.pl/media/109362/kulczyk-foundation-formularz.docx
  2. Przesłać wniosek zgodnie z regulaminem.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o konkursie dostępne jest na stronie http://www.kulczykfoundation.org.pl w zakładce „granty”.

drukuj

kontakt

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej STACJA
oraz Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja 

ul. Małeckich 3 lok. 1, 
19-300 Ełk 
tel. 87 737 74 82
e-mail: stacja@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry