• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Kolejny rok współpracy z Gminą Kalinowo

Aktualności » Kolejny rok współpracy z Gminą Kalinowo

2018-03-09 13:09

W AlterCIS dzieje się coraz więcej. Oprócz realizacji projektu „Otwórz się na zmianę z AlterCIS” i bieżących  działań Centrum, kontynuujemy współpracę m. in. z Gminą Kalinowo. Od 1 marca 2018 r. rozpoczęliśmy projekt „Integracja  z AlterCIS 2018”. W ramach działań projektowych zaplanowano doradztwo, szkolenia oraz wyjazdy integracyjne skierowane do mieszkańców z gminy Kalinowo.

Koncepcją tego projektu jest objęcie wsparciem osób, które mogą zostać lub już są wykluczone społecznie. Centrum opracowało program, który ma na celu wzmocnić poczucie własnej wartości, motywację, a tym samym aktywność społeczną. W czasie szkoleń, uczestnicy pogłębią swoją wiedzę na temat radzenia sobie z problemami codziennej egzystencji oraz budowania pozytywnych relacji międzyludzkich.

Uczestnicy wezmą udział w indywidualnych konsultacjach z doradcą zawodowym, psychologiem oraz pracownikiem socjalnym. Dzięki udziałowi w zajęciach szkoleniowych, praktykach zawodowych dowiedzą się jak dobrze napisać CV oraz zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej u pracodawcy.

Projekt będzie trwać do końca listopada 2018r. i jest współfinansowany z budżetu Gminy Kalinowo.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry