• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Konkurs inicjatyw młodzieżowych rozstrzygnięty!

Aktualności » Konkurs inicjatyw młodzieżowych rozstrzygnięty!

2017-11-08 14:04

Stowarzyszenie Adelfi ogłasza wyniki konkursu inicjatyw młodzieżowych w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, tu działam”. Lada moment ruszy realizacja pięciu zwycięzkich projektów. Zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową. 

W tym roku zainteresowanie konkursem inicjatyw młodzieżowych było wyjątkowo duże - do biura Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja wpłynęło aż 15 wniosków. Dwa z nich nie spełniły wymogów formalnych, pozostałe 13 zostało przekazane do oceny merytorycznej Komisji Konkursowej. Na podstawie punktacji przyznanej przez jej członków oraz ich uwag dotyczących poszczególnych projektów, Zarząd Stowarzyszenia Adelfi podjął decyzję o dofinansowaniu pięciu projektów, które zostaną zrealizowane przez ełcką młodzież do końca tego roku. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy młodzieży za tak duże zainteresowanie konkursem, a także członkom Komisji Konkursowej za czas poświęcony rzetelnym ocenom projektów. 

Już niebawem przedstawimy Państwu projekty, które przez najbliższy miesiąc realizować będzie ełcka młodzież. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z listą rankingową konkursu. 

 

Regranting 2016-2017 realizowany jest w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja finansowanego z budżetu Miasta Ełku. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Adelfi.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry