Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Konkurs Społecznik Roku

Aktualności » Konkurs Społecznik Roku

2014-08-11 14:09

Jeśli znają Państwo kogoś, kto wyjątkowo przysłużył się lokalnej społeczności, kto działa na rzecz innych i działaniem tym inicjuje zmiany na lepsze, zapraszamy do zgłoszenia tej osoby do konkursu Newsweeka na Społecznika Roku 2014. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się 30 sierpnia, a wyniki konkursu poznamy w październiku.

Kandydatów mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje, członkowie Kapituły Konkursu oraz osoby fizyczne (pod warunkiem podania organizacji bądź instytucji mogącej udzielić referencji).

„Ideą konkursu jest nagłośnienie działalności społecznej w Polsce oraz promocja osób, które są aktywne i działają na rzecz innych. Konkurs wyróżnia pomysłodawców i organizatorów szczególnie wartościowych akcji i inicjatyw społecznych.” (http://tematy.newsweek.pl/spolecznik-roku,temat,2139.html) Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod ww adresem.

Znasz kogoś kto robi coś ważnego ? Kto pomaga innym i kreuje zmiany społeczne? Kto walczy z problemami społecznymi? Doceń jego/jej pracę i zgłoś go/ją do konkursu!

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry