Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Konkursy

  Podstrony

 • Dodatkowe konkursy UM Ełk

  Elk_tu_wracam.png
  Prezydent Miasta Ełku ogłosił nabór wniosków w otwartych konursach ofert na realizację zadań Samorządu Miasta Ełku na rok 2017 w zakresie Poradnictwa zdrowia psychicznego, Wypoczynku letniego dzieci i młodzieży, Organizacji pomocy sąsiedzkiej, Modelowej Szkoły Animatorów i Pedagogów Społecznych. Wnioski można składać do 24 marca. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami oraz procedurą konkursową, a na konsultacje projektów zapraszamy do Ełckiego Centrum Obywatelskiego STACJA.
 • Dofinansowanie projektów z zakresu edukacji ekonomicznej

  nbp-sygnet.jpg
  Informacja o możliwości uzyskania dofinansowania projektu edukacyjnego od Narodowego Banku Polskiego. NBP wspiera projekty edukacyjne, które wpisują się w obszary działalności edukacyjnej banku centralnego. Dofinansowywane są m.in. działania o charakterze lokalnym i regionalnym takie jak: konkursy, olimpiady przedmiotowe, warsztaty, szkolenia, wykłady, konferencje, publikacje naukowe dystrybuowane nieodpłatnie.
 • Dotacje PKO Banku Polskiego

  pko.jpg

  Fundacja PKO Banku Polskiego angażuje się w projekty realizowane w siedmiu obszarach programowych: Edukacja, Tradycja, Nadzieja, Zdrowie, Kultura, Ekologia, Sport. Występując o dotację należy wypełnić odpowiedni formularz w formie elektronicznej.

 • Fundacja Orlen - Dar Serca

  aaaaaaa[1].jpg

  Fundacja Orlen - Dar Serca prowadzi nabór ciągły wniosków o darowiznę dla organizacji (w tym OSP, Rodzinnych Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych) oraz osób prywatnych. Wnioski wysyłane są pocztą tradycyjna lub elektroniczną, rozpatruje je Zarząd na comiesięcznych spotkaniach. 

 • Fundusz na rzecz Zatrudnienia Młodzieży - nabór wstępnych koncepcji projektów

  ecorys.jpg

  Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli ogłosiło nabór wstępnych koncepcji projektów do Funduszu na rzecz Zatrudnienia Młodzieży. Będzie on finansowany ze środków norweskich i EOG na lata 2014-2021. Pula środków do wykorzystania to 60,6 mln euro. Termin składania wstępnych koncepcji projektów upływa 1 sierpnia 2017 r.

 • Google Ad Grants - darmowa reklama twojej organizacji

  gag.png

  Fundacje i stowarzyszenia mogą skorzystać ze środków na promocję w Internecie dzięki Google Ad Grants. Co miesiąc jest do wykorzystania aż 10000 dolarów! Dowiedz się, jakie kryteria należy spełnić, aby zdobyć te środki.

 • Konkurs Centrum dla Rodziny

  centrum-dla-rodziny-900x300.jpg

  Stowarzyszenie Instytut Zachodni oraz Stowarzyszenie Dorośli - Dzieciom zapraszają do udziału w konkursie na najlepsze projekty w obszarze działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, mających na celu aktywizowanie lokalnych społeczności wokół zadań związanych z rodziną, macierzyństwem i rodzicielstwem o charakterze dobra wspólnego. Nabór projektów trwa do 31 lipca.

 • Konkurs stypendialny dla bibliotekarek

  stypendium_olgi_rok_zaj2.png.2017-01-25-10-35-26.png

  Ruszyła 6. edycja konkursu im. Olgi Rok, w którym do zdobycia są 2 stypendia w wysokości 5000 zł dla bibliotekarek, których pomysły i działania wykraczają poza tradycyjną rolę biblioteki . Zgłoszenia do 10 lipca br.

 • Konkursy dla ełckich NGO 2017

  logo_elk_tu_wracam.jpg

  Prezydent Miasta Ełku ogłosił nabór wniosków w otwartych konursach ofert na realizację zadań Samorządu Miasta Ełku na rok 2017. W związku z tym jeszcze przed świętami można złożyć pierwsze wnioski o dofinansowanie pozarządowych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami oraz procedurą konkursową, a na konsultacje projektów zapraszamy do Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja (ul. Małeckich 3/1, 87 737 74 82, stacja@adelfi.pl).

 • Młodzież zgarnie kasę na wakacje

  ECO regranting mlodziezowy plakat — kopia.jpg

  Stowarzyszenie Adelfi zaprasza młodzieżowe grupy nieformalne z powiatu ełckiego do udzialu w projekcie grantowym. Do wygrania dotacje o wartości 5000 zł.

Strony:
drukuj

kontakt

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej STACJA
oraz Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja 

ul. Małeckich 3 lok. 1, 
19-300 Ełk 
tel. 87 737 74 82
e-mail: stacja@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry