Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Konkursy

  Podstrony

 • Dofinansowanie projektów z zakresu edukacji ekonomicznej - nabór ciągły

  nbp-sygnet.jpg
  Informacja o możliwości uzyskania dofinansowania projektu edukacyjnego od Narodowego Banku Polskiego. NBP wspiera projekty edukacyjne, które wpisują się w obszary działalności edukacyjnej banku centralnego. Dofinansowywane są m.in. działania o charakterze lokalnym i regionalnym takie jak: konkursy, olimpiady przedmiotowe, warsztaty, szkolenia, wykłady, konferencje, publikacje naukowe dystrybuowane nieodpłatnie.
 • Dotacje PKO Banku - nabór ciągły

  pko.jpg

  Fundacja PKO Banku Polskiego angażuje się w projekty realizowane w siedmiu obszarach programowych: Edukacja, Tradycja, Nadzieja, Zdrowie, Kultura, Ekologia, Sport. Występując o dotację należy wypełnić odpowiedni formularz w formie elektronicznej.

 • Fundacja Orlen - Dar Serca - nabór ciągły

  aaaaaaa[1].jpg

  Fundacja Orlen - Dar Serca prowadzi nabór ciągły wniosków o darowiznę dla organizacji (w tym OSP, Rodzinnych Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych) oraz osób prywatnych. Wnioski wysyłane są pocztą tradycyjna lub elektroniczną, rozpatruje je Zarząd na comiesięcznych spotkaniach. 

 • Google Ad Grants - darmowa reklama twojej organizacji - nabór ciągły

  gag.png

  Fundacje i stowarzyszenia mogą skorzystać ze środków na promocję w Internecie dzięki Google Ad Grants. Co miesiąc jest do wykorzystania aż 10000 dolarów! Dowiedz się, jakie kryteria należy spełnić, aby zdobyć te środki.

 • Nowe konkursy Urzędu Miasta Ełku

  NOWE KONKURSY ELK.png

  Prezydent Ełku ogłosił kolejne pięć otwartych konkursów ofert na realizację zadań przez organizacje pozarządowe w roku 2018 z obszaru m.in. wypoczynku letniegfo dzieci i młodzieży, turystyki i krajoznawstwa oraz regrantingu. 

 • Ruszył konkurs FIO Warmia Mazury Lokalnie 3

  logo_FIO_v1.jpg

  Lokalna Grupa Działania "WARMIŃSKI ZAKĄTEK" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem "PRZYSTAŃ", Nidzickim Funduszem Lokalnym, Ełckim Stowarzyszeniem Aktywnych "STOPA”, Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży, Lokalną Grupą Działania Stowarzyszeniem „Południowa Warmia” i Stowarzyszeniem Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór wniosków na realizację projektów w ramach Programu mikrodotacji FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNIE III.

 • Szybkie granty - niezależne inicjatywy obywatelskie - nabór ciągły

  szybkiegranty.jpg

  Fundacja Dla Polski prowadzi stały nabór na szybkie granty, które z założenia są niewielkie i wspierają działania obywatelskie tworzone w reakcji na bieżące wydarzenia.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry