Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Konsultuj - współdecyduj

Aktualności » Konsultuj - współdecyduj

2014-04-01 14:00

Zapraszamy na otwarte spotkanie konsultacyjne do Urzędu Miasta Ełku 9 kwietnia o godzinie 10.00 mieszkańców, przedstawicieli biznesu, organizacji pozarządowych oraz innych zainteresowanych podmiotów z terenu miasta i gminy Ełk.

Spotkanie jest częścią trwających od 24 marca konsultacji społecznych dotyczących „Strategii Rozwoju Ośrodka Subregionalnego Ełk do roku 2025” oraz „Mandatu negocjacyjnego Związku ZIT MOF Ełk w sprawie realizacji Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (ZIT) dla miejskiego obszaru funkcjonalnego Ełku w Regionalnym Programie Operacyjnym Warmia i Mazury na lata 2014-2020”.

Zapraszamy do dyskusji, do zgłaszania opinii, zadawania pytań i aktywnego uczestnictwa w budowaniu przyszłości naszego miasta i gminy. Decydujmy razem o kierunkach lokalnego rozwoju, o unijnych dotacjach, o sposobach na aktywne społeczeństwo, rewitalizację społeczną i gospodarczą, innowacyjną przedsiębiorczość, zrównoważony transport oraz na ochronę środowiska.

Wszystkich zainteresowanych czynnym udziałem w tworzeniu lokalnych polityk i strategii rozwoju, wszystkich, którzy chcą mieć coś do powiedzenia, chcą współdecydować i świadomie kształtować lokalną demokrację, zapraszamy do zgłaszania się na spotkanie konsultacyjne wypełniając dostępny poniżej formularz i przesyłając go pocztą elektroniczną na adres a.lemieszonek@um.elk.pl lub składając osobiście w Wydziale Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 6, p. 103. Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 kwietnia 2014 r.

Dodatkowych informacji udziela Wydział Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Ełku tel. (87) 732 61 32.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry