Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Majówka na szóstkę z plusem

Aktualności » Majówka na szóstkę z plusem

2014-05-06 08:40

11 maja w niedzielę w Parku Solidarności od godziny 12.00 do 16.00, aby tradycji stało się zadość, już po raz szósty będziemy mogli bawić się podczas Ełckiej Majówki Pozarządowej, która w tym roku zostanie zorganizowana przez Stowarzyszenie Adelfi w ramach działań realizowanych przez Centrum Organizacji Pozarządowych Stacja współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Ełku oraz Urząd Miasta Ełku i przy wsparciu ełckich NGOsów.

Podobnie jak i w poprzednich latach Majówka będzie obfitowała w liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kiermasze, Targi Ekonomii Społecznej, konkursy, koncerty, forum „Decydujmy Razem” to tylko nieliczne z przygotowanych na VI Ełcką Majówkę Pozarządową niespodzianek. Będzie można wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach, na przykład samodzielnego robienia biżuterii, ubijania masła czy też robienia zwierzaków z balonów. Pojawią się stoiska, przy których dzieci będą mogły pomalować twarze w fantazyjne wzory. Nie zabraknie degustacji regionalnych smakołyków takich jak kartacze i sękacz oraz dobrej muzyki i konkursów; gra uliczna, konkursy sprawnościowe dla dzieci, koncert ełckiego zespołu 3/4, pokaz Tai-Chi z trenerem Anną Wolską oraz pokaz mody ekologicznej, wystawy i zabawy dla najmłodszych, a także możliwość przejażdżki motorem to tylko część z rozrywek przewidzianych na szóste już święto organizacji pozarządowych powiatu ełckiego.

W godzinach 19.00-22.00, jako wisienka na torcie, odbędzie się potańcówka pod gwiazdami, na której zagrają The Real Gone Tones grający starego dobrego rock&rolla, swinga, bluesa, boogie, rockabilly, country i inne energetyzujące i porywające do tańca rytmy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Organizacje zaangażowane w organizację Majówki to: Niech Będzie, Ełckie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów, Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, Polska Organizacja Wojskowa, Stowarzyszenie Dom dla Osób Bezdomnych MONAR-MARKOT oraz Biuro Organizacji Pozarządowych.

VI Ełcką Majówkę Pozarządową patronatem medialnym objęło Radio 5 i Bayer FM.

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry