Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Młodzież zgarnie kasę na wakacje

Konkursy » Młodzież zgarnie kasę na wakacje

Stowarzyszenie Adelfi zaprasza młodzieżowe grupy nieformalne do składania wniosków w konkursie grantowym „Regranting młodzieżowy Powiatu Ełckiego”. W ramach projektu współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego zostaną zrealizowane następujące działania:


I. Lekcje obywatelskie
Podczas lekcji prowadzonych przez animatorkę Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja (ECO) w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych młodzież dowie się jak wyzwolić swoją aktywność społeczną oraz pozna dobre praktyki z tym związane. Ponadto animator pomoże im w stworzeniu własnych projektów inicjatyw, na które będzie można pozyskać do 1000 zł.


II. Inicjatywy młodzieżowe
Projekty, które młodzi ludzie napiszą we wsparciu animatorki ECO zostaną przez nich zrealizowane w społecznościach lokalnych podczas wakacji. Warsztaty, kino letnie, a może spotkania z ciekawymi ludźmi? Wybór należy do młodzieży, która będzie mogła wziąć sprawy we własne ręce i zorganizować czas sobie i innym w sposób, jaki będzie chciała. Na ten cel będą mieli do 1000 zł. Rozdanych zostanie w sumie 5 grantów na kwotę 5000 zł. Nabór wniosków potrwa od 1 do 23 czerwca, zaś realizacja inicjatyw planowana jest na lipiec i sierpień br.

Regulamin konkursu grantowego wraz z całą dokumentacją znajdują się poniżej.

III. Zawiązanie lokalnej koalicji na rzecz młodzieży

Gorąco zapraszamy młodzież z terenu powiatu ełckiego do kontaktu z Ełckim Centrum Obywatelskim Stacja, osoby do kontaktu to: Kamila Guzewicz i Paulina Zajkowska, e-mail: stacja@adelfi.pl, tel. 87 737 74 82.

 

Projekt „Regranting młodzieżowy Powiatu Ełckiego” realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi, współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

drukuj

kontakt

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej STACJA
oraz Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja 

ul. Małeckich 3 lok. 1, 
19-300 Ełk 
tel. 87 737 74 82
e-mail: stacja@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry