• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Nagrywanie komisji i sesji Rady Miasta Ełku dopiero w listopadzie

Aktualności » Nagrywanie komisji i sesji Rady Miasta Ełku dopiero w listopadzie

2017-10-25 14:12

Od września 2017 roku dzięki wsparciu Fundacji im Stefana Batorego lokalny serwis Ełk - Mam prawo wiedzieć wzbogacił się o nagrania audio-video komisji i sesji Rady Miasta Ełku.

Transmisje na żywo na Facebooku oraz udostępnianie nagrań z obrad radnych jest dla nas dużym wyzwaniem organizacyjnym. W naszym małym zespole strażników jawności informacji publicznych większość prac wykonujemy wolontarystycznie. Ponieważ jakość naszych nagrań nie osiągnęła poziomu na jakim nam zależy zawieszamy na kilka tygodni publikację, aby uzupełnić braki w sprzęcie i doszlifować nasze umiejętności. Mamy nadzieję wrócić z nową jakością podczas listopadowych obrad komisji i sesji.

Do tej pory dostarczaliśmy informacji o działaniu Rady Miasta Ełku jego mieszkańcom prezentując imienne wyniki głosowań nad uchwałami oraz zbierając publiczne dane o radnych oraz organizując debaty z udziałem decydentów Miasta.

Monitorowanie samorządu ma sens tylko wtedy jeśli jego działaniami interesują się mieszkańcy. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą radnych i jawnością informacji publicznych do zgłaszania swoich uwag oraz włączania się w nasze działania. Przychodźcie, dzwońcie, piszcie – ul. Małeckich 3 lok. 1, kontakt z koordynatorką – Joanną Kłunejko tel. 668191437, jklunejko@gmail.com

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry