Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Napisać projekt doskonały - zapraszamy na szkolenie z logiki projektowej

Aktualności » Napisać projekt doskonały - zapraszamy na szkolenie z logiki projektowej

2018-07-30 13:52

Choć źródeł finansowania działań organizacji pozarządowych jest sporo, większość z nich wciąż swoją działalność opiera o środki pozyskiwane w ramach dotacji i grantów. Jak napisać więc projekt doskonały? Od czego zacząć? Co jest w nim najważniejsze? Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja we wspołpracy z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza serdecznie organizacje z powiatów: ełckiego, giżyckiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiegoi oleckiego na dwudniowe, darmowe szkolenie, które odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia w Ełku.

Na szkoleniu omówione zostaną podstawowe elementy projektu, tj. diagnoza, cel, działania. Uczestnicy wezmą także udział w praktycznym warsztacie na temat budżetowania. Szczegółowy program szkolenia znajduje się poniżej ( w załączonych dokumentach).

Aby wziąć udział w szkoleniu należy do dnia 16 sierpnia (do godziny 12.00) wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej na adres edukacja@adelfi.pl lub zgłosić się telefonicznie pod numerem telefonu 87 737 78 45. Osobą do kontaktu jest Paulina Szczęsna.

Szkolenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia w Ełku przy ul. Małeckich 3 lok. 36. Jest ono bezpłatne, organizator zapewnia materiały oraz wyżywienie. Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry