Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Organizacja pozarządowa w równowadze – budowanie stabilności zespołowej i finansowej – zapraszamy na szkolenie otwarte w Piszu

Aktualności » Organizacja pozarządowa w równowadze – budowanie stabilności zespołowej i finansowej – zapraszamy na szkolenie otwarte w Piszu

2019-07-01 16:19

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na szkolenie otwarte pt. „Organizacja pozarządowa w równowadze – budowanie stabilności zespołowej i finansowej”, które odbędzie się w dniach 13-14 lipca br. w Piszu (Wonderland- Fabryka Kreatywności ul. Moniuszki 2).

Celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na kluczowe aspekty budowania organizacji pozarządowej, która jest stabilna, niezależna i rozwijająca się. Zadaniem szkolenia jest poprowadzenie wewnętrznej diagnozy działalności organizacji, tak, żeby mogła zaplanować ona sobie dalszy rozwój.

Kto może wziąć udział?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w szkoleniu należy do dnia 10 lipca br. (do godziny 16.00) wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej na adres: paulina.szczesna@adelfi.pl lub dostarczyć osobiście na adres: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ul. Małeckich 3/24, 19-300 Ełk.

Szkolenie jest bezpłatne. Organizator zapewnia wyżywienie i materiały dydaktyczne.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry