• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

OWES zaprasza na warsztaty z ekonomią społeczną w Baniach Mazurskich

Aktualności » OWES zaprasza na warsztaty z ekonomią społeczną w Baniach Mazurskich

2017-10-18 12:47

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na spotkanie z ekonomią społeczną, które odbędzie się 30 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich. W programie warsztaty rękodzielnicze m.in. z tworzenia biżuterii filcowej oraz ozdabiania szkatułek na drobiazgi metodą decoupage.

W kolejnym jesiennym spotkaniu z ekonomią społeczną zaprezentuje się Stowarzyszenia Żytkiejmska Struga, która przekształciła się w przedsiębiorstwo społeczne. Jej przedstawicielki - oprócz poprowadzenia ciekawych warsztatów rękodzielniczych - opowiedzą o pozyskaniu środków z Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej oraz o tym, w jaki sposób wpłynęło to na rozwój ich działalności.

A co w programie spotkania? Na początek stworzymy biżuterię z filcu, następnie, aby nie zgubić jej w drodze do domu, stworzymy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju drewniane szkatułki ozdabiając je metodą decoupage. Na koniec, myśląc o przyjaznej i uporządkowanej przestrzeni naszych domowych pieleszy, zrobimy wieszaki na klucze, którą będziemy mogli z dumą powiesić w korytarzach naszych mieszkań.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu gołdapskiego.

Czas trwania warsztatów: 4 godziny (15.30 - 19.30)

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich, ul. Sportowa 2

Warsztaty są bezpłatne, aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić i przesłać na adres mailowy paulina.zajkowska@adelfi.pl lub pocztą tradycyjną do biura OWES ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniach udziela Paulina Zajkowska pod nr tel. 87/737 74 82.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry