Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Pisanie projektów krok po kroku, czyli logika projektowa.

Aktualności » Pisanie projektów krok po kroku, czyli logika projektowa.

2019-07-13 10:51
 
Zapraszamy na szkolenie otwarte w Piszu
 
Czym się różni wniosek od projektu i dlaczego najpierw trzeba zaprojektować, by potem wypełnić wniosek? Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na jednodniowe szkolenie otwarte, które przybliży Wam zasady pisania dobrego projektu.
 
Temat szkolenia:
 
„Pisanie projektów krok po kroku, czyli logika projektowa”
 
Termin i miejsce:
 
22.07.2019 (poniedziałek)
Urząd Miejski w Piszu (ul. Gizewiusza 5)
 
Czas trwania szkolenia:
 
9:00-16:00 (z przerwami)
 
Zakres tematyczny szkolenia:
 
W programie szkolenia blok o diagnozie, celach i rezultatach, działaniach, wskaźnikach, budżecie i harmonogramie - czyli wszystko to, co do napisania dobrego "technicznie" projektu jest niezbędne.
 
Grupa odbiorców szkolenia:
 
Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.
 
Tryb zgłoszeń:
 
Aby wziąć udział w szkoleniu należy do dnia 18 lipca br. (do godziny 16.00) wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej na adres: paulina.szczesna@adelfi.pl lub dostarczyć osobiście na adres: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ul. Małeckich 3/24, 19-300 Ełk.
 
Szkolenie jest bezpłatne. Organizator zapewnia wyżywienie i materiały dydaktyczne.
drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry