• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Poczuj świąteczny klimat podczas Targów Ekonomii Społecznej w Giżycku

Aktualności » Poczuj świąteczny klimat podczas Targów Ekonomii Społecznej w Giżycku

2017-12-14 08:32

Targi Ekonomii Społecznej organizowane przez ełcki OWES to wspaniała okazja do zapoznania się z działalnością podmiotów ekonomii społecznej z subregionu ełckiego, ale też zakupu wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów przez nich wytwarzanych, które z pewnością zachwycą niejedną obdarowaną przez nas podczas tegorocznych Świąt osobę.  Serdecznie zapraszamy do Giżycka, gdzie w niedzielę 17 grudnia od godz. 9.00 będzie można spotkać lokalnych przedsiębiorców społecznych, wziąć udział w prowadzonych przez nich świątecznych warsztatach rękodzielniczych oraz skosztować iście bożonarodzeniowych rarytasów.

Podczas targów swoją działalność zaprezentują stowarzyszenia i przedsiębiorstwa społeczne, które sprzedawać będą własnoręcznie wykonane produkty – będą to zarówno rzeczy, dzięki którym poczujemy świąteczny klimat, tj.  bombki, stroiki, kartki, jak również inne produkty, np. ekologiczna żywność. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zobaczyć jak w praktyce wygląda ekonomia społeczna, porozmawiać z przedstawicielami podmiotów ekonomii społecznej, poznać ich działalność. Atrakcyjności wydarzeniu dodadzą także przygotowane przez nich świąteczne warsztaty rękodzielnicze z zakresu tworzenia bożonarodzeniowych lampionów oraz zdobienia bombek metodą decoupage. Gratką dla najmłodszych uczestników targów będą warsztaty wykonywania świątecznej piniaty, zaś każdy będzie mógł skosztować bigosu ze śliwką i grzybami oraz czerwonego barszczu z uszkami.

Targi Ekonomii Społecznej organizowane przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi będą częścią giżyckiego jarmarku bożonarodzeniowego.

Zarezerwuj sobie czas na niedzielę 17 grudnia i bądź z nami od godziny 9.00 na pasażu w Giżycku.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry