Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Popływaj solemaranem, deską SUP lub motorówką i spróbuj regionalnej kawy - Warsztaty z Ekonomią Społeczną.

Aktualności » Popływaj solemaranem, deską SUP lub motorówką i spróbuj regionalnej kawy - Warsztaty z Ekonomią Społeczną.

2020-07-14 10:47

Popływaj solemaranem, deską SUP lub motorówką i spróbuj kawy, która dodaje energii do działania społecznego. Jednym słowem warsztaty z ekonomią społeczną czas zacząć! Co roku jako Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi organizujemy spotkania, które pozwalają lepiej poznać przedsiębiorstwa społeczne z naszego regionu. W sobotę pierwszy raz w roku udamy się w wyjątkowe miejsce – na Przystań Stowarzyszenia Sportowe Pasje.

Stowarzyszenie to na co dzień zajmuje się rozwojem szeroko pojętej kultury "wodniackiej". W tym celu nieustannie rozwija swoją ofertę wypożyczalni sprzętu wodnego, szkoli przyszłych żeglarzy oraz organizuje eventy na wodzie. Zapraszamy Państwa na spotkanie z założycielami tego wyjątkowego miejsca, którzy opowiedzą o ich celu, misji, oraz drodze rozwoju. Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z ich oferty, czyli popływać m.in elektrycznym solemaranem, deską SUP, czy łodzią motorową – za darmo!

-ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. Wzięcie udziału w warsztatach tylko przy wcześniejszych zapisach ! W warsztatach mogą udział wziąć tylko osoby dorosłe z subregionu ełckiego.
-Na warsztaty obowiązuje strój przystosowany do zajęć w wodzie.
-O zapisach decyduje kolejność zgłoszenia i potwierdzenie organizatora.

Tylko uczestnicy mogą spróbować kawy w 100 % społecznej od pasjonatów kawy z SocialCafe - nowo otwartego przedsiębiorstwa społecznego.
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Adelfi w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”. Warsztaty odbędą się 18.07.2020 r. o godzinie 12:00 na przystani Stowarzyszenia Sportowe Pasje ul. Nadjeziorna 2.

Formularze prosimy przesyłać na adres damian.strzala@adelfi.pl
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu - 573 086 265

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry